ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دستبند طلا طرح تیفانی کد CB477

دستبند طلا طرح تیفانی

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

پهنای دستبند 4 میل می باشد.
طول هر T دستبند 4 میل می باشد.
*زمان ساخت سفارش های رزگلد در صورت موجود نبودن 15 الی 20 روز کاری می باشد.*

وزن حدودی:
16.9 گرم (سفارش ساخت)
قیمت:
73,423,000

این دستبند برگرفته از T معروف برند تیفانی می باشد. این T در واقع همان حرف ابتدای نام این برند به انگلیسی می باشد که با قرار گرفتن در کنار هم، دستبند خاص و مدرنی را شکل داده است. این دستبند مناسب افرادیست که علاوه بر سادگی، جلوه و مدرن بودن کار برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. طراحی این دستبند به صورتیست که هم میتوان آن را به عنوان یک زیور دایمی و هم به صورت یک زیور مجلسی استفاده نمود.
برند Tiffany & Co در سال 1837 شروع به کار کرد؛ برند تیفانی علاوه بر طلا و جواهرات، محصولاتی نظیر نقره، چینی، کریستال، ساعت، برخی لوازم چرمی و دیگر اکسسوری ها رو نیز تولید میکند. جالب است بدانید برند تیفانی برای اولین بار حلقه نامزدی را طراحی و تولید کرد. علاوه بر این، تیفانی اولین برندی ست که از جواهرات رنگی در محصولات خود استفاده کرد. تا قبل از برند تیفانی اندازه گیری های متفاوتی برای جواهرات وجود داشت تا اینکه تیفانی به طور رسمی واحد قیراط را تعریف و از آن پس به عنوان مرجع اصلی برای اندازه گیری قیراط جواهرات تبدیل شد. از دیگر نکات متمایز کننده برند تیفانی، رنگ جعبه ها و بسته بندی این برند است که به آبی تیفانی معروف است و به عنوان یک رنگ رسمی ثبت و فقط تنها در این برند استفاده میشود.
در گالری ساعتچی برخی از مدل های معروف این برند طراحی و تولید شده که با استفاده از فیلتر برند تیفانی در نوار کناری وبسایت ساعتچی میتوانید این محصولات را مشاهده وخریداری کنید.
https://saatchico.com/Tiffany&Co
برای مطالعه بیشتر در مورد برند تیفانی میتوانید به مجله گالری ساعتچی رجوع فرمایید.
https://saatchico.com/mag

نمایش بیشتر

محصولات مکمل

محصولات مشابه