درباره ما

پیشینه ما:
گروه جواهری ساعتچی از سال 1382 شمسی با مدیریت علی ساعتچی فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید زیورآلات طلا آغاز کرد. این مجموعه با پشتوانه تجربه و سابقه دیرینه خانوادگی و همت و تلاش فراوان، خیلی زود جایگاه خود را در این  صنف پیدا کرد و با تولید ملی نیازهای بسیاری از همکاران و فروشندگان طلا را در نقاط مختلف کشور مرتفع ساخت. به پشتوانه این موفقیت  در سال 1391 با بازگشایی شعبه سام سنتر فاز جدیدی از فعالیتهای این مجموعه درقالب ثبت برند ساعتچی، با هدف درک نیازهای خاص مشتریان گرانقدر آغاز شد. در طی این سالها سعی شده است که خواسته های مشتریان را در تمام مراحل از طراحی دستی تا ساخت و پرداخت نهایی کار منعکس کند.


راهبرد ما:
ساعت چی همواره پیشینه پرافتخارش را با طرح های نوین و به روز جهان چنان پیوند داده است که آمیزه ای بی بدیل از مولفه های نمادین دیروز ایران با طرح های مدرن و به روز متعلق به فردای جهان پدید آید. بدین ترتیب محصولات ساعتچی همچنانکه ریشه های ایرانی خود را آشکار می سازند، از برندهای روز و پیشرو صنعت جواهرسازی جهان نیز الهام می گیرند تا درنهایت مرزهای تاریخی و جغرافیایی را در نوردند. هر قطعه زیور تولیدی ساعتچی را در تلفیق حساسیت، عشق و زیبایی به سادگی می توان متمایز نمود. در میان علاقه مندان و خریداران حرفه ای جواهرآلات، ساعتچی همواره به جسارت در طراحی، نوآوری در سبک و به خصوص گرایش کم نظیر به استفاده از رنگ شهره بوده است. همگی این موارد در کنار تجربه طولانی، شناسنامه کاری گرانبهای ساعتچی را تشکیل می دهند.


 گستره فعالیت ها:
فعالیت ساعتچی در عرصه تجارت جواهرآلات محصولات متنوع و گسترده ای را (از قبیل انواع دستبند، گردنبند، انگشتر، گوشواره، پابند، آویز ساعت و سنجاق سینه) پوشش می دهد. همچنین در حوزه های تخصصی تر تولید طلا (نظیر تولید طلای سبک، طلای کودک، انواع طلای رنگی و ...) نیز نام ساعت چی سرآمد دیگر تولیدکنندگان جواهرآلات همواره از استقبال غرورانگیز مردم برخودار بوده است. محصولات ساعتچی همزمان با ارایه عمده به عرضه کنندگان زیور طلا در سراسر کشور، در سه شعبه تهران (بازار، سام سنتر، آواسنتر) عرضه میگردد.


 عرضه آنلاین:
گالری ساعتچی برای سهولت در دسترسی به فروشگاه های عرضه محصولات و رفاه حال بیشتر مشتریان گرامی اش در سال های 1391 تا 1396 اقدام به تاسیس شعب جدیدی در مراکز تجاری سام سنتر و آواسنتر (در کنار شعبه اصلی خود واقع دربازار بزرگ) نمود . در سال 97 با راه اندازی سایت اینترنتی خود، به عرضه آنلاین محصولات طلا و ارایه خدمات اینترنتی زیورآلات نیز مبادرت نموده است. این موضوع در کنار خدمات پستی پیشرفته ساعتچی این امکان را فراهم آورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوان جواهر محبوب خود را در هر نقطه از کشور در اختیار داشت.


چشم انداز:
با توجه به افزایش توانایی های سخت افزاری و تجهیز به روز ادوات تولید در کنار توسعه فعالیت های خلاقه استودیوی طراحی این مجموعه،  انتظار می رود با دستیابی به سهم بیشتر بازار داخلی در سالهای آینده امکان رهبری ایده برای رقبا یا عرضه محصول و توسعه خدمات به سراسر ایران تا رقابت با برندهای معتبر بین المللی منطقه در دستور کار قرار گیرد. ما همچنان به تلاش خود در جهت ارتقای خدمات به مشتریانمان ادامه می دهیم چرا که معتقدیم آنان شایستگی بهترین را دارند و در این مسیر به ما کمک می کنند.


گروه مدیریت:
موسس و مدیریت شعبه سام سنتر: حاج محمدعلی ساعتچی
همبنیانگذار، مدیر عامل و صاحب برند: علی ساعتچی
مدیریت شعبه آوا سنتر: امیر قیایی
مدیریت شعبه آنلاین: مهندس موسوی
توسعه دهنده خدمات آنلاین و وبسایت: سرکارخانم خاکسار
مدیر استودیو طراحی و سرپرست واحد تولید: محمد حسین شریفی

 

حاج محمدعلی ساعتچی

موسس و مدیریت شعبه سام سنتر

علی ساعتچی

همبنیانگذار، مدیر عامل و صاحب برند

امیر قیایی

مدیریت آواسنتر

مهندس موسوی

مدیریت شعبه آنلاین

سرکارخانم خاکسار

توسعه دهنده خدمات آنلاین و وبسایت