درباره ما

گروه صنعتی ساعتچی با مدیریت آقای علی ساعتچی از سال 1382فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید زیورآلات طلا آغاز کرد این مجموعه با پشتوانه تجربه و سابقه دیرینه خانوادگی و همت و تلاش فراوان خیلی زود جایگاه خود را در بین صنعتگران این صنف پیدا کرد و با تولید ملی نیازهای بسیاری از همکاران و فروشندگان طلا را در نقاط مختلف کشور مرتفع ساخت. گروه ساعتچی در سال 1391 با بازگشایی شعبه سام سنتر فاز جدیدی از فعالیت خود را با هدف درک نیازهای خاص مشتریان گرانقدر و توجه به خواست ایشان در طراحی و شکل و بافت و رنگ و نهایتا کیفیت ساخت طلا آغاز کرد و در طی این سالها سعی کرده خواسته های مشتریان را در تمام مراحل از طراحی دستی تا ساخت و پرداخت نهایی کار منعکس کند. ما همچنان به تلاش خود در جهت ارتقای خدمات به مشتریانمان ادامه میدهیم چرا که معتقدیم آنان شایستگی بهترین را دارند و در این مسیر به ما کمک می کنند.

 ساعتچی نامی است که شکوه، برازندگی و زیبایی ایرانی را بر همگان می­نماید. این برند برتر جواهرآلات از سال 1382 شمسی به دست علی ساعت چی (مدیریت کنونی این مجموعه) تاسیس گردید و به سرعت به عرصه رقابت با سایر تولیدکنندگان طلا و جواهر در ایران وارد شد. اکنون پس از گذشت قریب به 15 سال از آغاز به کار این شرکت، به واقع می ­توان آن را از برجسته ترین نام های صنعت جواهرآلات ایران محسوب داشت. ساعت چی در طی تمامی این سالیان توانسته است به لطف روحیه خستگی ناپذیر، اندیشه خلاق و نگاه پر شور خود، دنیای چشم ­نوازی از رنگ ها و طرح های زیورآلات را به مردمان شایسته و گرانقدر این مرز و بوم تقدیم دارد.

 

ساعت چی همواره پیشینه پرافتخارش را با طرح های نوین و به روز جهان چنان پیوند داده است که آمیزه ای بی بدیل از مولفه های نمادین دیروز ایران با طرح های مدرن و به روز متعلق به فردای جهان پدید آید. بدین ترتیب محصولات ساعت چی همچنانکه ریشه های ایرانی خود را آشکار می سازند، از برندهای روز و پیشرو صنعت جواهرسازی جهان نیز الهام می گیرند تا درنهایت مرزهای تاریخی و جغرافیایی را در نوردند.

 

هر قطعه زیور تولیدی ساعت چی را در تلفیق حساسیت، عشق و زیبایی به سادگی می توان متمایز نمود. در میان علاقه مندان و خریداران حرفه­ ای جواهرآلات ساعت چی همواره به جسارت در طراحی، نوآوری در سبک و به خصوص گرایش کم نظیر به استفاده از رنگ شهره بوده است. همگی این موارد در کنار تجربه طولانی، شناسنامه کاری گرانبهای ساعت چی را تشکیل می دهند.

 

فعالیت ساعت چی در عرصه تجارت جواهرآلات محصولات متنوع و گسترده ای را (از قبیل انواع دستبند، گردنبند، انگشتر، گوشواره، پابند، آویز ساعت و سنجاق سینه) پوشش می دهد. همچنین در حوزه های تخصصی تر تولید طلا (نظیر تولید طلای سبک، طلای کودک، انواع طلای رنگی و ...) نیز نام ساعت چی سرآمد دیگر تولیدکنندگان جواهرآلات همواره از استقبال غرورانگیز مردم برخودار بوده است.

 

گالری ساعت چی برای سهولت در دسترسی به فروشگاه های عرضه محصولات و رفاه حال بیشتر مشتریان گرامی اش در سال های 1391 و 1396 اقدام به تاسیس شعب جدیدی در مراکز تجاری سام سنتر و آواسنتر (در کنار شعبه اصلی خود واقع دربازار بزرگ) نموده است. همچنین در سال 97 گروه ساعت چی با راه­ اندازی سایت اینترنتی خود، به عرضه آنلاین محصولات طلا و ارایه خدمات اینترنتی زیورآلات نیز مبادرت نموده است. این موضوع در کنار خدمات پستی پیشرفته ساعت چی این امکان را فراهم آورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوان جواهر محبوب خود را در هر نقطه از کشور در اختیار داشت.

 

می توان انتظار داشت که با توجه به توسعه روزافزون و رشد چشمگیر گالری ساعت چی، در سال های آینده حوزه فعالیت آن به ورای مرزهای داخلی کشیده گردد تا این بار ساعت چی به رقابت با برندهای برتر جواهرآلات در سطح جهانی بپردازد؛ این البته هدف بلندپروازانه ساعت چی است. اما حتی اگر حساب روزهای آینده را نیز کنار بگذاریم نمی توان از سهم بزرگ گالری ساعت چی در نمایاندن زیبایی ایرانی تا به امروز چشم پوشید؛ امری که باعث افتخار و سربلندی حقیقی مجموعه تولیدی-تجاری ساعت چی می باشد.