راهنمای خرید

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل تحویل فوری دارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد وپس از ثبت سفارش ارسال آنها سریع و زیر 24 ساعت انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با لیبل تحویل 5 تا 7 روزه مشخص شده اند. این محصولات در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا از پنج تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 80 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز ثبت سفارش  محاسبه می شود و فاکتور نهایی صادرمیگردد. در این هنگام از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

از آنجاکه بعد از ساخت محصول در کارگاه وزن دقیق آن مشخص می شود و آنچه در سایت به عنوان وزن و قیمت در محصولات سفارشی می بینید حدودی است و بعد از ساخت ممکن است وزن محصول بیشتر یا کمتر شود. این تغییر وزن معمولا ناشی از تغییر سایز می باشد مثلا در مورد انگشترهای پهن و دستبندهای النگویی یا دستبندهای سنگین اختلاف وزن در هر تغییر سایز می تواند از 1 الی 4 گرم باشد ولی برای انگشترهای ظریف، دستبندهای زنجیری سبک، گردنبندها، گوشواره ها و ..  تغییر سایز تاثیر زیادی در وزن ندارد. 

 

 

آدرس تحویل: 

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های ساعتچی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

  •     لطفا دقت بفرمایید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
  •     اگر در زمان تحویل کالا شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار میباشد.
  •     ارسال کالا در تهران توسط پیک قابل اعتماد ما و برای شهرستان از طریق پست انجام میشود.

 

زمان ارسال: زمان ارسال برای کالاهای موجود: کالاهای موجود با عبارت تحویل فوری نشان داده میشوند.  سفارشی که قبل از ساعت 15 در روزهای کاری و قبل از ساعت 13 در روزهای پنج شنبه  ثبت شود همان روز (روز کاری) ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعات ذکر شده ثبت شود فردای آنروز (روز کاری) ارسال می گردد. واحد مرسولات ساعتچی قبل از ارسال حتما با شما تماس گرفته و زمان ارسال را با شما هماهنگ میکند. در روزهای تعطیل ارسال انجام نمیگیرد.

زمان ارسال برای کالاهای سفارشی: کالاهای سفارشی با عبارت تحویل 5 الی 7 روز کاری مشخص میشوند. بنا به نوع محصول پنج الی هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت تکمیل شود و کالا آماده ارسال گردد. اگر برای سفارش و یا اطلاع از زمان دقیق تکمیل ساخت محصول سفارشی مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید با شماره پشتیبانی سایت 09120202239 تماس حاصل فرمایید. 

 

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک ساعتچی و ارسال برای شهرستان توسط پست ویژه و یا پست پیشتاز (بسته به میزان خدمات شرکت پست در منطقه مورد نظر دارد) انجام می شود. متاسفانه شرکت پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند. 

پرداخت در محل : امکان پرداخت در محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. لطفا در صورتیکه میخواهید پرداخت در محل داشته باشید در هنگام ثبت سفارش در سایت گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید و با پشتیبان سایت شماره 09120202239 تماس بگیرید. ارسال برای پرداخت در محل ممکن است 12 تا 24 ساعت به تعویق بیوفتد. در صورتیکه گزینه پرداخت در محل را انتخاب می کنید اگر محصول را نپسندید و پس بفرستید مبلغ پیک ارسالی برعهده شما بوده و باید 30 هزار تومان به پیک ساعتچی پرداخت بفرمایید. 

هزینه ارسالهزینه ارسال رایگان می باشد.

 

بازگرداندن و تعویض:

  •       تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین از ساعتچی خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند. 
  •       برای بازگرداندن یا تعویض  کالا ، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09120202239) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ما ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید. امکان ارسال پیک ساعتچی برای پس گرفتن محصول نیز هست برای این منظور با پشتیبان سایت هماهنگ بفرمایید. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری بوده مگر اینکه کالای دریافتی ایراد فیزیکی یا فنی داشته و به تصویب کارشناسان ما برسد. در هنگام تعویض یا استرداد کالا ارایه فاکتور الزامی است.
  •       در صورت پس دادن محصول به علت نپسندیدن کالا ، مبلغ پرداختی تا 24 ساعت بعد از بازگشت محصول به حساب مشتری باز میگردد  ولی هزینه ارسال کم می شود. برای ارسال تهران مبلغ 30000 تومان و برای پست مبلغ 55000 تومان کسر میگردد. 
  •       در صورت پس دادن کالا به علت وجود ایراد فنی در صورتیکه به تصویب کارشناسان ساعتچی برسد کل هزینه به حساب مشتری برگردانده می شود. 

 

تعمیرات : 

تعمیرات محصول شامل جوش دادن زنجیر، آبکاری، پرداخت، سوارکردن نگین و .... رایگان می باشد. فقط هزینه پیک رفت و برگشت محصول به کارگاه بر عهده مشتری می باشد.