راهنمای خرید

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. کالاهایی که در انبار موجود بوده با لیبل تحویل فوری  مشخص میباشد. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد و ارسال آنها سریع انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با عنوان تحویل 3 تا 7 روزه  نمایش داده شده و بسته به نوع کار از سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شود. برای خرید این نوع کالاهای سفارشی باید با شماره کارشناس ساعتچی 09120202239 تماس حاصل فرمایید. 

نحوه تحویل و ارسال سفارش:

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های ساعتچی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

  •      لطفا دقت بفرمایید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
  •      اگر در زمان تحویل کالا، شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار میباشد.
  •      ارسال کالا در تهران توسط پیک قابل اعتماد ما و برای شهرستان از طریق پست انجام میشود.

زمان ارسال: زمان ارسال برای کالای موجود: کالای موجود با عبارت تحویل فوری نشان داده میشود.  سفارشی که قبل از ساعت 15 ثبت شود همانروز ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعت 15 ثبت شود فردای آنروز (روز کاری) ارسال می گردد. واحد مرسولات ساعتچی قبل از ارسال حتما با شما تماس گرفته و زمان ارسال را با شما هماهنگ میکند. 

زمان ارسال برای کالای سفارشی: بعضی از کالاها قبل از ارسال نیاز به طی کردن بخشی از پروسه ساخت دارند که در اینصورت در زمان خرید با عبارت تحویل 3 الی 7 روز کاری مشخص میشوند. بنا به نوع محصول سه الی هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت تکمیل شود و کالا آماده ارسال گردد.اگر برایسفارش و یا اطلاع از زمان دقیق تکمیل ساخت محصول سفارشی مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید با شماره پشتیبانی سایت 09120202239 تماس حاصل فرمایید. 

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک ساعتچی و ارسال برای شهرستان توسط پست ویژه و یا پست پیشتاز (بسته به مییزان خدمات شرکت پست در منطقه مورد نظر دارد.) انجام می شود. متاسفانه شرکت پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند. 

هزینه ارسال: هزینه ارسال رایگان می باشد. 

احراز هویت خریدار: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گرفته باشد. به همین جهت برای خریدهای بالای یک میلیون تومان چنانچه اولین خرید شما از سایت ما باشد، این احراز هویت انجام می گردد به این صورت که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد.