راهنمای خرید

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل تحویل فوری دارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد وپس از ثبت سفارش ارسال آنها سریع و زیر 24 ساعت انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با لیبل تحویل 5 تا 7 روزه مشخص شده اند. این محصولات در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا از پنج تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 80 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز ثبت سفارش  محاسبه می شود و فاکتور نهایی صادرمیگردد. در این هنگام از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

نحوه تحویل و ارسال سفارش:

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های ساعتچی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

  •      لطفا دقت بفرمایید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
  •      اگر در زمان تحویل کالا، شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار میباشد.
  •      ارسال کالا در تهران توسط پیک قابل اعتماد ما و برای شهرستان از طریق پست انجام میشود.

 

زمان ارسال:

 زمان ارسال برای کالای موجود: کالای موجود با عبارت تحویل فوری نشان داده میشودسفارشی که قبل از ساعت 15 ثبت شود همان روز (روز کاری) ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعت 15 ثبت شود فردای آنروز (روز کاری) ارسال می گردد. واحد مرسولات ساعتچی قبل از ارسال حتما با شما تماس گرفته و زمان ارسال را با شما هماهنگ میکند

زمان ارسال برای کالای سفارشی: زمان ساخت کالای سفارشی 5 الی 7 روز کاری است. پس از آماده شدن محصول از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می شود تا نسبت به آماده شدن سفارش و مبلغ باقیمانده آن مطلع گردد. بعد از تسویه مبلغ باقیمانده با هماهنگی مشتری سفارش ارسال می گردد. اگر در مورد زمان دقیق تکمیل ساخت محصول مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید با شماره پشتیبانی سایت 09120202239 تماس حاصل فرمایید

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک ساعتچی و ارسال برای شهرستان توسط پست ویژه یا پست پیشتاز انجام می شود، بستگی دارد مقصد خدمات پست ویژه را دارد یا خیر.  

هزینه ارسال: هزینه ارسال در سراسر ایران رایگان میباشد.

امکان پرداخت در محل : برای آدرسهای داخل تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد ولی زمان ارسال امکان دارد تا 24 ساعت به تاخیر بیوفتد.  

احراز هویت خریدار: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گرفته باشد. به همین جهت برای خریدهای بالای یک میلیون تومان چنانچه اولین خرید شما از سایت ما باشد، این احراز هویت انجام می گردد، به این صورت که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد