راهنمای خرید

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل تحویل فوری دارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد وپس از ثبت سفارش ارسال آنها سریع و زیر 24 ساعت انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با لیبل تحویل 7 روز کاری مشخص شده اند. این محصولات در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 80 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، قیمت نهایی بر اساس قیمت طلا در روز ثبت سفارش  محاسبه می شود و فاکتور نهایی صادرمیگردد. در این هنگام از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

از آنجاکه بعد از ساخت محصول در کارگاه وزن دقیق آن مشخص می شود و آنچه در سایت به عنوان وزن و قیمت در محصولات سفارشی می بینید حدودی است و بعد از ساخت ممکن است وزن محصول بیشتر یا کمتر شود. این تغییر وزن معمولا ناشی از تغییر سایز می باشد مثلا در مورد انگشترهای پهن و دستبندهای النگویی یا دستبندهای سنگین اختلاف وزن در هر تغییر سایز می تواند از 1 الی 4 گرم باشد ولی برای انگشترهای ظریف، دستبندهای زنجیری سبک، گردنبندها، گوشواره ها و ..  تغییر سایز تاثیر زیادی در وزن ندارد. 

 

 

آدرس تحویل: 

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های ساعتچی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

  •     لطفا دقت بفرمایید که آدرس و شماره تلفن و نام شخص گیرنده را درست وارد کنید. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده اشتباه باشد سفارش به مقصد نرسیده یا لااقل به موقع نمیرسد.
  •     اگر در زمان تحویل کالا شخص گیرنده حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار میباشد.
  •     ارسال کالا در تهران توسط پیک قابل اعتماد ما و برای شهرستان از طریق پست انجام میشود.

 

زمان ارسال و تحویل : 

در صورت خرید کالای موجود در انبار ارسال زیر 24 ساعت (روز کاری) برای مشتری انجام خواهد شد.

تحویل فوری برای داخل تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است. اگر سفارش شما تا ساعت 13 در روزهای کاری(شنبه تا پنج شنبه) ثبت شود ارسال رایگان و همانروز انجام می شود و اگربعد از ساعت ذکر شده باشد ارسال فردای آنروز(روز کاری) صورت میگیرد. واحد ارسال ساعتچی قبل از ارسال حتما با شماره تماس خریدار تماس گرفته و ساعت و زمان تحویل را با ایشان هماهنگ می کند. ارسال بسته های تهران با پیک ساعتچی انجام می شود و رایگان است. در صورتیکه بعد از ساعت 1 ثبت سفارش کرده و میخواهید بسته خود را همانروز تحویل بگیرید می توانید با پشتیبان ساعتچی با شماره 09120202239 تماس بگیرید تا بسته شما را با هزینه خودتان از طریق الو پیک ارسال کنیم فقط در نظر داشته باشید که ارسال از طریق الوپیک هم تا ساعت 4/5 بعد از ظهر امکان پذیر می باشد. 

 

پرداخت در محل : امکان پرداخت در محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. لطفا در صورتیکه میخواهید پرداخت در محل داشته باشید در هنگام ثبت سفارش در سایت گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید و با پشتیبان سایت شماره 09120202239 تماس بگیرید. ارسال برای پرداخت در محل ممکن است 12 تا 24 ساعت به تعویق بیوفتد. در صورتیکه گزینه پرداخت در محل را انتخاب می کنید اگر محصول را نپسندید و پس بفرستید مبلغ پیک ارسالی برعهده شما بوده و باید 30 هزار تومان به پیک ساعتچی پرداخت بفرمایید. 

تحویل فوری برای شهرهای دیگر به جز تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است.اگر سفارش شما تا ساعت 5 در روزهای کاری و تا ساعت 3 در روز پنج شنبه ثبت شود، بسته شما فردای آنروز (روز کاری) ، در ساعات اولیه صبح پست می شود. اگر بعد از ساعت 5 بعد از ظهر سفارش خود را ثبت کنید ممکن است ارسال بسته شما برای انجام پروسه کاری و احراز هویت یک روز کاری به تاخیر افتاده و پس فردای آن به پست تحویل داده می شود. هزینه پست بر عهده ساعتچی و برای مشتری رایگان است. 

 

نحوه ارسال : ارسال برای مناطق بیست و دوگانه تهران توسط پیک ساعتچی و ارسال برای شهرستان توسط پست ویژه و یا پست پیشتاز (بسته به میزان خدمات شرکت پست در منطقه مورد نظر دارد) انجام می شود. متاسفانه شرکت پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند. 

پرداخت در محل : امکان پرداخت در محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. لطفا در صورتیکه میخواهید پرداخت در محل داشته باشید در هنگام ثبت سفارش در سایت گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید و با پشتیبان سایت شماره 09120202239 تماس بگیرید. ارسال برای پرداخت در محل ممکن است 12 تا 24 ساعت به تعویق بیوفتد. در صورتیکه گزینه پرداخت در محل را انتخاب می کنید اگر محصول را نپسندید و پس بفرستید مبلغ پیک ارسالی برعهده شما بوده و باید 30 هزار تومان به پیک ساعتچی پرداخت بفرمایید. 

هزینه ارسالهزینه ارسال رایگان می باشد.

 

بازگرداندن و تعویض:

  •       تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین از ساعتچی خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند. 
  •       برای بازگرداندن یا تعویض  کالا ، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09120202239) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ما ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید. امکان ارسال پیک ساعتچی برای پس گرفتن محصول نیز هست برای این منظور با پشتیبان سایت هماهنگ بفرمایید. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری بوده مگر اینکه کالای دریافتی ایراد فیزیکی یا فنی داشته و به تصویب کارشناسان ما برسد. در هنگام تعویض یا استرداد کالا ارایه فاکتور الزامی است.
  •       در صورت پس دادن محصول به علت نپسندیدن کالا ، مبلغ پرداختی تا 24 ساعت بعد از بازگشت محصول به حساب مشتری باز میگردد  ولی هزینه ارسال کم می شود. برای ارسال تهران مبلغ 30000 تومان و برای پست مبلغ 55000 تومان کسر میگردد. 
  •       در صورت پس دادن کالا به علت وجود ایراد فنی در صورتیکه به تصویب کارشناسان ساعتچی برسد کل هزینه به حساب مشتری برگردانده می شود. 

 

تعمیرات : 

تعمیرات محصول شامل جوش دادن زنجیر، آبکاری، پرداخت، سوارکردن نگین و .... رایگان می باشد. فقط هزینه پیک رفت و برگشت محصول به کارگاه بر عهده مشتری می باشد.