سوالات متداول

1. آیا قیمت درج شده برای محصولات شامل مالیات می باشد؟ 

ج : بله، در محاسبه قیمت محصولات، اجرت ساخت و مالیات بر ارزش افزوده لحاظ گردیده است.

  

2. آیا قیمت های سایت به روز است؟ 

ج: بله، قیمت های سایت هر ده دقیقه از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

 

3. احراز هویت خریدار به چه صورت انجام میشود؟

ج: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، قبل از ارسال بسته خریداری شده توسط مشتری باید هویت مشتری احراز شود. در اولین خرید شما از فروشگاه آنلاین ما، جهت این امر با تلفن ثابت شما تماس گرفته می شود. . 

 

4. چرا بعضی سفارشها زمان ارسال طولانی تری دارند ؟ ارسال 5 تا 7 روزه یعنی چی؟

ج: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت80% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد. بنا به نوع کالا پنج تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد. برای ثبت سفارش از کالاهای ناموجود لطفا با کارشناس ساعتچی 09120202239 تماس بگیرید. 

توضیح: مبلغ بیعانه هشتاد درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و مبلغ باقیمانده بعد از ساخته شدن محصول و مشخص شدن وزن دقیق آن با قیمت طلا ی روز اول (روز ثبت سفارش) محاسبه شده و به کاربر اعلام می گردد تا نسبت به تسویه حساب اقدام کند. 

 

5. ارسال به چه صورت انجام میشود؟

ج: ارسال برای مناطق بیست و دو گانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست ویژه یا  پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جزشرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است. 

 

6. اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

ج: گالری ساعتچی قبل از ارسال با مشتری تماس می گیرد و هماهنگی های لازم انجام میشود. در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد کالا برگشت میخورد وهزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.  

 

7. اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

ج: در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد. در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی 09120202239 تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. 

.