سوالات متداول

1- آیا قیمت درج شده برای محصولات شامل مالیات می باشد؟ 

ج : بله، در محاسبه قیمت محصولات، اجرت ساخت و مالیات بر ارزش افزوده لحاظ گردیده است.

  

2- آیا قیمت های سایت به روز است؟ 

ج: بله، قیمت های سایت هر ساعت از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

 

3- احراز هویت خریدار به چه صورت انجام میشود؟

ج: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، خرید از درگاه اینترنتی باید توسط کارت شخص تحویل گیرنده صورت گرفته باشد. به همین جهت برای خریدهای بالای یک میلیون تومان چنانچه اولین خرید شما از سایت ما باشد، این احراز هویت انجام می گردد به این صورت که شماره کارت بانکی شما با شماره کارتی که در درگاه ما ثبت شده تطبیق داده می شود و در هنگام تحویل محصول نیز کارت شناسایی رویت می گردد. 

 

 

4- چرا بعضی سفارشها زمان ارسال طولانی تری دارند ؟ ارسال 3 تا 7 روزه یعنی چی؟

ج: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 12% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد بنا به نوع کالا سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد.اگر برای زمان تحویل دقیق سفارش خود سوال و ابهامی دارید حتما با شماره پشتیبانی سایت 09120202239 تماس حاصل فرمایید.

توضیح: ما برای اینکه هرچه بیشترامکان سفارشی سازی کالاهای خود را بنا به خواسته و سلیقه مشتری داشته باشیم در سایت امکان انتخاب سایز، نوع سنگ، رنگ سنگ و سایر موارد را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل سه روز کاری و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

 

5- وزن و قیمت تقریبی یعنی چه ؟ وزن و قیمت نهایی چه فرقی با وزن و قیمت تقریبی دارد؟ 

ج: کالاهایی که باید در پروسه ساخت قرار بگیرد با وزن تقریبی در سایت تعریف شده اند و وزن دقیق آنها بعد از ساخت مشخص میشود و در فاکتور نهایی مشتری ثبت می شود و قیمت نهایی نیز بر اساس وزن دقیق بعد از ساخت محاسبه می شود.
* وزن نهایی حداکثر ده درصد با وزن اعلام شده در سایت اختلاف دارد که می تواند کمتر یا بیشتر شود. 

6. برای کالاهای سفارشی که بعد از سه تا هفت روز آماده میشود قیمت بر اساس روز ثبت سفارش محاسبه میشود یا روز ساخته شدن سفارش؟ 

ج: قیمت بر اساس روز ثبت سفارش محاسبه می گردد.

توضیح: مبلغ بیعانه هشتاد درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و مبلغ باقیمانده بعد از ساخته شدن محصول و مشخص شدن وزن دقیق آن با قیمت طلا ی روز اول (روز ثبت سفارش) محاسبه شده و به کاربر اعلام می گردد تا نسبت به تسویه حساب اقدام کند. 

 

7. ارسال به چه صورت انجام میشود؟

ج: ارسال برای مناطق 24 گانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جزشرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است. 

 

8. چگونه از رسیدن سفارش به آدرس مان مطمین شویم؟ 

ج: تمام بسته هایی که برای شهرستان پست می شود بیمه میگردد. ارسال برای تهران نیز توسط پیک امین ما انجام میشود. 

 

9. اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

ج: گالری ساعتچی قبل از ارسال با مشتری تماس می گیرد و هماهنگی های لازم انجام میشود در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد کالا برگشت میخورد وهزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.  

 

10. اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

ج: در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی 09120202239 تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. 

.