سوالات متداول

1. روش محاسبه قیمت محصولات به چه صورت است؟

ج :محاسبه قیمت محصولات ساعتچی طبق فرمول اتحادیه طلا و جواهر ایران انجام می شود. جزییات محاسبه تمام محصولات در صفحه تک محصول آمده است برای مشاهده آن در صفحه تک محصول روی گزینه مشاهده جزییات قیمت کلیک کنید و دکمه مشاهده محاسبه قیمت را بزنید و جزییات قیمت شامل قیمت طلای خام محصول، اجرت ساخت محصول، سود و مالیات را مشاهده کنید. 

  

2. آیا قیمت های سایت به روز است؟ 

ج: بله، قیمت تمام محصولات سایت هر ده دقیقه از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

 

3. احراز هویت خریدار به چه صورت انجام میشود؟

ج: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، قبل از ارسال بسته خریداری شده توسط مشتری باید هویت مشتری احراز شود. در اولین خرید شما از فروشگاه آنلاین ما، جهت این امر با تلفن ثابت شما تماس گرفته می شود. . 

 

4. چرا بعضی سفارشها زمان ارسال طولانی تری دارند ؟ ارسال7 روز کاری یعنی چی؟

ج: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت80% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد. بنا به نوع کالا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد.

توضیح: مبلغ بیعانه هشتاد درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و مبلغ باقیمانده بعد از ساخته شدن محصول و مشخص شدن وزن دقیق آن با قیمت طلا ی روز اول (روز ثبت سفارش) محاسبه شده و به کاربر اعلام می گردد تا نسبت به تسویه حساب اقدام کند. 

 

5. ارسال به چه صورت انجام میشود؟

ج: ارسال برای مناطق بیست و دو گانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست ویژه یا  پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جزشرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است. 

 

6. اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟

ج: گالری ساعتچی قبل از ارسال با مشتری تماس می گیرد و هماهنگی های لازم انجام میشود. در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد کالا برگشت میخورد وهزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.  

 

7. اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

ج: در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد. در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی 09120202239 تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. 

 

8. نرخ طلا برای سفارشهای ساختنی به نرخ روز ثبت سفارش حساب می شود یا روز تسویه حساب ؟

ج : نرخ طلا برای محاسبه قیمت در سفارشات ساختنی در همان لحظه خرید و پرداخت بیعانه در سیستم ثبت می گردد وبعد از آماده شدن طبق همان نرخ،  قیمت نهایی محصول محاسبه می شود. 

 

9. آیا وزن محصولات بعد از ساخت در سفارشات ساختنی با وزن سایت تفاوت می کند؟

ج : بعد از ساخت محصول در کارگاه وزن دقیق آن مشخص می شود و آنچه در سایت به عنوان وزن و قیمت در محصولات سفارشی میبینید حدودی است بعد از ساخت ممکن است وزن محصول بیشتر یا کمتر شود. این تغییر وزن معمولا ناشی از تغییر سایز می باشد مثلا در مورد انگشترهای پهن و دستبندهای النگویی یا دستبندهای سنگین اختلاف وزن در هر تغییز سایز می تواند از 1 الی 4 گرم باشد ولی برای انگشترهای ظریف، دستبندهای زنجیری سبک، گردنبندها، گوشواره ها و ..  تغییر سایز تاثیر زیادی در وزن ندارد. 

 

10 . زمان و نحوه پاسخگویی و پشتیبانی خرید آنلاین به چه صورت است؟ 

ج: برای تماس با ساعتچی :

در تایم اداری از ساعت 8:30 صبح الی 5:30 بعد از ظهر میتوانید با شماره دفتر فروش آنلاین(02136349092) تماس بگیرید.

همچنین از ساعت 8:30 صبح الی 9 شب پلسخگوی شما توسط شماره پشتیبانی سایت (09120202239) هستیم. 

از ساعت 8:30 صبح الی 9  شب در دایرکت اینستا گرام و چت واتس اپ در خدمت شما عزیزان هستیم.

.