ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دستبند طلا طرح تیفانی کد CB475

دستبند طلا طرح تیفانی

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

قفل دستبند به صورت پیچی می باشد.
طول حلقه های دستبند 1.7 سانت می باشد.
*تنها سایز های موجود و قابل ساخت برای این مدل دستبند، سایز 18 سانت و 20 سانت می باشد.*

وزن حدودی:
12.3 گرم (سفارش ساخت)
قیمت:
54,780,000

از دیگر طرح های مطرح برند تیفانی، زیور های U شکل آن می باشد. این دستبند تشکیل شده از U هایی ست که مانند زنجیر در هم قرار گرفته اند.
طراحان گالری ساعتچی با ایجاد کمی تغییر در طراحی این برند، آن را مناسب استفاده برای خانم های ایرانی کرده اند. قفل این دستبند توسط گالری ساعتچی به صورت پیچی ساخته شده که زیبایی و طراحی بی نظیری را به آن داده است. به دلیل پیچی بودن این قفل، با فشار و یا کشیده شدن، این دستبند به هیچ عنوان باز نشده و میتوانید با خیال راحت به صورت دایمی آن را در دست داشته باشید. 
این دستبند هدیه مناسبی برای روز مادر و روز زن می باشد.
برند Tiffany & Co در سال 1837 شروع به کار کرد؛ برند تیفانی علاوه بر طلا و جواهرات، محصولاتی نظیر نقره، چینی، کریستال، ساعت، برخی لوازم چرمی و دیگر اکسسوری ها رو نیز تولید میکند. جالب است بدانید برند تیفانی برای اولین بار حلقه نامزدی را طراحی و تولید کرد. علاوه بر این، تیفانی اولین برندی ست که از جواهرات رنگی در محصولات خود استفاده کرد. تا قبل از برند تیفانی اندازه گیری های متفاوتی برای جواهرات وجود داشت تا اینکه تیفانی به طور رسمی واحد قیراط را تعریف و از آن پس به عنوان مرجع اصلی برای اندازه گیری قیراط جواهرات تبدیل شد. از دیگر نکات متمایز کننده برند تیفانی، رنگ جعبه ها و بسته بندی این برند است که به آبی تیفانی معروف است و به عنوان یک رنگ رسمی ثبت و فقط تنها در این برند استفاده میشود.
در گالری ساعتچی برخی از مدل های معروف این برند طراحی و تولید شده که با استفاده از فیلتر برند تیفانی در نوار کناری وبسایت ساعتچی میتوانید این محصولات را مشاهده وخریداری کنید.
https://saatchico.com/Tiffany&Co
برای مطالعه بیشتر در مورد برند تیفانی میتوانید به مجله گالری ساعتچی رجوع فرمایید.
https://saatchico.com/mag

نمایش بیشتر

محصولات مکمل

محصولات مشابه