شرایط تعویض یا بازگرداندن محصول

تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین از ساعتچی خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند. مگر محصولاتی که به صورت سفارشی، مختص یک مشتری ساخته می شود مانند پلاک اسم یا محصولی که مدل آن در سایت وجود نداشته و به خواست مشتری ساخته می شود. 

برای بازگرداندن یا تعویض  کالا ، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09120202239) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ما ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید.

امکان ارسال پیک ساعتچی برای پس گرفتن محصول نیز هست برای این منظور با پشتیبان سایت هماهنگ بفرمایید. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری بوده مگر اینکه کالای دریافتی ایراد فیزیکی یا فنی داشته و به تصویب کارشناسان ما برسد. در هنگام تعویض یا استرداد کالا ارایه فاکتور الزامی است.

در صورت پس دادن محصول به علت نپسندیدن کالا ، مبلغ پرداختی تا 24 ساعت بعد از بازگشت محصول به حساب مشتری باز میگردد  ولی هزینه ارسال کم می شود. برای ارسال تهران مبلغ 30000 تومان و برای پست مبلغ 55000 تومان کسر میگردد. 

در صورت پس دادن کالا به علت وجود ایراد فنی در صورتیکه به تصویب کارشناسان ساعتچی برسد کل هزینه به حساب مشتری برگردانده می شود.