زمان تحویل و نحوه ی ارسال

زمان ارسال و تحویل :


ارسال برای داخل تهران:
در زمان ثبت سفارش برای کالاهای موجود در انبار امکان انتخاب زمان ارسال وجود دارد. ارسال بسته توسط گالری طلا ساعتچی با توجه به زمان انتخابی مشتری می باشد و لازم به ذکر است در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا عدم انتخاب دقیق موقعیت مکانی ، هزینه ارسال مجدد و یا نرسیدن مرسوله در بازه زمانی انتخابی به عهده مشتری می باشد. برای سفارش های پرداخت درب محل امکان ارسال خارج از زمان انتخابی وجود ندارد. در صورت تمایل، پس از تسویه کامل، در اولین ظرفیت خالی امکان ارسال اکسپرس (فوری) وجود دارد. (هزینه ارسال اکسپرس با توجه به موقعیت مکانی مشتری، به عهده تحویل گیرنده می باشد.)


ارسال اکسپرس ساعتچی:
در صورت تمایل به دریافت سریع بسته میتوانید از گزینه ارسال اکسپرس گالری طلا ساعتچی استفاده نمایید. (این گزینه شامل سفارش های پرداخت درب محل نمیشود). ارسال اکسپرس گالری طلا ساعتچی با پیک موتوری انجام میشود و با توجه به زمان انتخابی، ترافیک، شرایط آب و هوایی و سایر موارد غیر قابل پیشبینی امکان تاخیر در ارسال بسته وجود دارد.


پرداخت درب محل :
امکان پرداخت درب محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. برای استفاده از این امکان میتوانید در هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت درب محل گالری طلا ساعتچی را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که عدم نمایش این گزینه بعد از انتخاب موقعیت مکانی بدین معنا بوده که امکان پرداخت درب محل در محدوده انتخابی وجود ندارد. چنانچه از گزینه پرداخت درب محل استفاده نموده و پس از حضور پیک، محصول انتخابی مورد پسند قرار نگیرد، باید هزینه پیک توسط مشتری پرداخت گردد.


ارسال برای شهرستان ها:
سفارشاتی که در ساعت کاری ثبت شوند، پس از تسویه کامل و انجام احراز هویت توسط تیم گالری طلا ساعتچی، در روز کاری بعدی از طریق اداره پست ارسال میگردند. با توجه به منطقه ارسالی، پست بسته ها به صورت ویژه یا پیشتاز انجام میشود. لازم به ذکر است که اداره پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند. 

نحوه ارسال: 
ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی مشتری جهت دریافت بسته، توسط پیک امین گالری طلا ساعتچی یا پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال برای شهرستان توسط پست انجام میشود.

 

نحوه ارسال : 

ارسال محصولات ما در داخل تهران توسط پیک خودمان و در شهرستان توسط پست انجام می گیرد. هزینه ارسال برای مشتری رایگان و بر عهده ماست مگر اینکه به شیوه دیگری غیر از شیوه های ذکر شده ارسال گردد که خواست مشتری باشد.