زمان تحویل و نحوه ی ارسال

زمان تحویل : 

تحویل فوری برای مناطق 22گانه تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است. قیمت و وزن کالای موجود به طور دقیق مشخص است پس از اتمام مراحل خرید و پرداخت کل وجه توسط خریدار، همانروز یا حداکثر تا 24 ساعت آینده به آدرس خریدار ارسال می گردد. اگر سفارش شما تا ساعت 3 بعدازظهر ثبت شود ارسال همانروز انجام می شود و اگر بعد از ساعت 3 باشد ارسال فردای آنروز(روز کاری)  صورت میگیرد. واحد ارسال ساعتچی قبل از ارسال حتما با شماره تماس خریدار تماس گرفته و ساعت و شرایط تحویل را با ایشان هماهنگ می کند. ارسال بسته های تهران با پیک ساعتچی انجام می شود و رایگان است. 

تحویل فوری برای شهرهای دیگر به جز تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است. قیمت و وزن کالای موجود به طور دقیق مشخص است پس از اتمام مراحل خرید و پرداخت کل وجه توسط خریدار، بسته برای پست آماده می گردد. اگر سفارش شما تا ساعت 5 در روزهای کاری و تا ساعت 3 در روز پنج شنبه ثبت شود، بسته شما فردای آنروز (روز کاری) ، در ساعات اولیه صبح پست ویژه می شود. اگر بعد از ساعت 5 بعد از ظهر سفارش خود را ثبت کنید ارسال بسته شما برای انجام پروسه کاری و انجام احراز هویت یک روز کاری به تاخیر افتاده و پس فردای آن به پست تحویل داده می شود. هزینه پست و بیمه کالا بر عهده ساعتچی و برای مشتری رایگان است. 

* ارسال به شهرستان با پست ویژه انجام می شود و 24 تا 48 ساعت بعد از ارسال به دست مشتریان عزیز میرسد. تمام بسته هایی که پست میشوند به اندازه ارزش شان بیمه کامل میشوند و فقط به شخص خریدار با رویت کارت شناسایی تحویل داده می شود. 

*لطفا در هنگام دریافت بسته پستی دقت کنید اگر ترکیدگی داشت، دست خورده بود، مهرهای زده شده به هم خورده بود، باز شده بود، مشکوک به دست کاری و غیره بود از دریافت بسته خودداری کنید و به ما اطلاع دهید. 

  

برای آگاهی از موجودی انبار میتوانید در صفحه لیست محصولات تیک فقط نمایش محصولات موجود را بزنید. در صفحه تک محصول نیز کالای موجود با عبارت تحویل فوری در گزینه زمان ارسال مشخص شده است. روزهای جمعه و ایام تعطیل رسمی ارسال انجام نمیشود و به روز کاری بعد موکول می گردد.

تحویل 3 الی 7 روزه: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 80% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد بنا به نوع کالا سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد. در این حالت وزن و قیمت کالا به صورت حدودی بیان شده و بعد از ساخت وزن و قیمت نهایی مشخص میشود(وزن نهایی حداکثر 10 درصد با وزن اعلام شده در هنگام ثبت سفارش متفاوت است و میتواند تا 10 درصد کمتر یا بیشتر شود.)

* ما برای اینکه هرچه بیشترامکان سفارشی سازی کالاهای خود را بنا به خواسته و سلیقه مشتری داشته باشیم در سایت امکان انتخاب سایز، نوع سنگ، رنگ سنگ و سایر موارد را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل سه روز کاری و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

 

 

نحوه ارسال : 

ارسال محصولات ما درمناطق 22گانه تهران توسط پیک خودمان و در شهرستان توسط پست انجام می گیرد. هزینه ارسال برای مشتری رایگان و بر عهده ماست مگر اینکه به شیوه دیگری غیر از شیوه های ذکر شده ارسال گردد که خواست مشتری باشد.