زمان تحویل و نحوه ی ارسال

زمان تحویل : 

در صورت خرید کالای موجود در انبار ارسال زیر 24 ساعت (روز کاری) برای مشتری انجام خواهد شد.

تحویل فوری برای داخل تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است. اگر سفارش شما تا ساعت 13 در روزهای کاری(شنبه تا پنج شنبه) ثبت شود ارسال رایگان و همانروز انجام می شود و اگربعد از ساعت ذکر شده باشد ارسال فردای آنروز(روز کاری) صورت میگیرد. واحد ارسال ساعتچی قبل از ارسال حتما با شماره تماس خریدار تماس گرفته و ساعت و زمان تحویل را با ایشان هماهنگ می کند. ارسال بسته های تهران با پیک ساعتچی انجام می شود و رایگان است. در صورتیکه بعد از ساعت 1 ثبت سفارش کرده و میخواهید بسته خود را همانروز تحویل بگیرید می توانید با پشتیبان ساعتچی با شماره 09120202239 تماس بگیرید تا بسته شما را با هزینه خودتان از طریق الو پیک ارسال کنیم فقط در نظر داشته باشید که ارسال از طریق الوپیک هم تا ساعت 4/5 بعد از ظهر امکان پذیر می باشد. 

 

پرداخت در محل : امکان پرداخت در محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. لطفا در صورتیکه میخواهید پرداخت در محل داشته باشید در هنگام ثبت سفارش در سایت گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید و با پشتیبان سایت شماره 09120202239 تماس بگیرید. ارسال برای پرداخت در محل ممکن است 12 تا 24 ساعت به تعویق بیوفتد. در صورتیکه گزینه پرداخت در محل را انتخاب می کنید اگر محصول را نپسندید و پس بفرستید مبلغ پیک ارسالی برعهده شما بوده و باید 30 هزار تومان به پیک ساعتچی پرداخت بفرمایید. 

تحویل فوری برای شهرهای دیگر به جز تهران: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است.اگر سفارش شما تا ساعت 5 در روزهای کاری و تا ساعت 3 در روز پنج شنبه ثبت شود، بسته شما فردای آنروز (روز کاری) ، در ساعات اولیه صبح پست می شود. اگر بعد از ساعت 5 بعد از ظهر سفارش خود را ثبت کنید ممکن است ارسال بسته شما برای انجام پروسه کاری و احراز هویت یک روز کاری به تاخیر افتاده و پس فردای آن به پست تحویل داده می شود. هزینه پست بر عهده ساعتچی و برای مشتری رایگان است. 

* ارسال به شهرستان با پست ویژه یا پست پیشتاز انجام می شود واین موضوع بستگی به میزان خدمات پست در شهر گیرنده دارد.انتخاب اول ما ارسال با پست ویژه است مگر اینکه این امکان برای شهر مقصد وجود نداشته باشد که در آن صورت پست پیشتاز انجام میشود. به طور معمول بسته ها بین 24 تا 72 ساعت بعد از ارسال به دست مشتریان عزیز میرسد.

*لطفا در هنگام دریافت بسته پستی دقت کنید اگر ترکیدگی داشت، دست خورده بود، مهرهای زده شده به هم خورده بود، باز شده بود، مشکوک به دست کاری و غیره بود از دریافت بسته خودداری کنید و به اداره پست اطلاع دهید. 

  

برای آگاهی از موجودی انبار میتوانید در صفحه لیست محصولات تیک فقط نمایش محصولات موجود را بزنید. در صفحه تک محصول نیز کالای موجود با عبارت تحویل فوری در گزینه زمان ارسال مشخص شده است. روزهای جمعه و ایام تعطیل رسمی ارسال انجام نمیشود و به روز کاری بعد موکول می گردد.

تحویل 7 روز کاری: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 80% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد. هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت سفارش انجام شده و کار آماده ارسال شود. بعد از ساخت وزن و قیمت نهایی مشخص میشود و امکان تسویه حساب فراهم می شود. بعد از اتمام ساخت پروسه تحویل کالا مانند تحویل کالای موجود در انبار می باشد. 

* ما برای اینکه هرچه بیشترامکان سفارشی سازی کالاهای خود را بنا به خواسته و سلیقه مشتری داشته باشیم، در سایت امکان انتخاب سایز، نوع سنگ، رنگ سنگ و سایر موارد را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل هفت روز کاری زمان می برد.

 

 

نحوه ارسال : 

ارسال محصولات ما در داخل تهران توسط پیک خودمان و در شهرستان توسط پست انجام می گیرد. هزینه ارسال برای مشتری رایگان و بر عهده ماست مگر اینکه به شیوه دیگری غیر از شیوه های ذکر شده ارسال گردد که خواست مشتری باشد.