زمان تحویل و نحوه ی ارسال

زمان تحویل : 

تحویل فوری: کالاهایی که در انبار موجود می باشد شامل شرایط تحویل فوری است بدین ترتیب قیمت و وزن کالا به طور دقیق مشخص است پس از اتمام مراحل خرید و پرداخت کل وجه توسط خریدار، همانروز یا حداکثر تا ظهر روز بعد به آدرس خریدار ارسال می گردد. برای آگاهی از موجودی انبار میتوانید در صفحه لیست محصولات تیک فقط نمایش محصولات موجود را بزنید. در صفحه تک محصول نیز کالای موجود با عبارت تحویل فوری در گزینه زمان ارسال مشخص شده است. 

تحویل 3 الی 7 روزه: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 12% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ و سایز و سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد بنا به نوع کالا سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد.

* ما برای اینکه هرچه بیشترامکان سفارشی سازی کالاهای خود را بنا به خواسته و سلیقه مشتری داشته باشیم در سایت امکان انتخاب سایز، نوع سنگ، رنگ سنگ و سایر موارد را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا زمان آماده سازی محصول و رسیدن آن به دست شما به حداقل برسد. این پروسه حداقل سه روز کاری و حداکثر هفت روز کاری زمان می برد.

 

 

نحوه ارسال : 

ارسال محصولات ما در تهران توسط پیک خودمان و در شهرستان توسط پست انجام می گردد.هزینه ارسال با پیک 15000 تومان و هزینه ارسال با پست رایگان و بر عهده ماست. 

مورد علاقه های شما