زمان تحویل و نحوه ی ارسال

زمان ارسال و تحویل :


ارسال برای داخل تهران:
در زمان ثبت سفارش برای کالاهای موجود در انبار امکان انتخاب زمان تحویل وجود دارد. ارسال بسته توسط گالری طلا ساعتچی با توجه به زمان انتخابی مشتری می باشد و لازم به ذکر است در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا عدم انتخاب دقیق موقعیت مکانی ، هزینه ارسال مجدد مرسوله به عهده مشتری می باشد. برای سفارشهای ساختنی بعد از اتمام کار کارگاه، پیامک تسویه برای مشتری ارسال می گردد. بعد از تسویه کامل امکان انتخاب زمان یا پرداخت در محل برای مشتری ایجاد می گردد. 

برای سفارش های تهران امکان پرداخت در محل وجود دارد و با انتخاب این گزینه، امکان انتخاب زمان تحویل برای مشتری می باشد.

امکان ارسال اکسپرس در صورت تمایل مشتری برای تهران وجود دارد. پس از تسویه کامل، در اولین ظرفیت خالی امکان ارسال اکسپرس (فوری) وجود دارد. هزینه ارسال اکسپرس با توجه به موقعیت مکانی مشتری تعیین شده و به عهده تحویل گیرنده می باشد.


ارسال اکسپرس ساعتچی:
در صورت تمایل به دریافت سریع بسته میتوانید از گزینه ارسال اکسپرس گالری طلا ساعتچی استفاده نمایید. (این گزینه شامل سفارش های پرداخت درب محل نمیشود). ارسال اکسپرس گالری طلا ساعتچی با پیک موتوری انجام میشود و هزینه آن در سایت مشخص شده و به عهده مشتری است. با توجه به زمان انتخابی، ترافیک، شرایط آب و هوایی و سایر موارد غیر قابل پیشبینی امکان تاخیر در ارسال بسته اکسپرس وجود دارد که در آن صورت حتما به مشتری اطلاع داده می شود. 


پرداخت در محل :
امکان پرداخت در محل برای آدرسهای داخل تهران وجود دارد. برای استفاده از این امکان میتوانید در هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که عدم نمایش این گزینه بعد از انتخاب موقعیت مکانی بدین معنا بوده که امکان پرداخت درب محل در محدوده انتخابی وجود ندارد. چنانچه از گزینه پرداخت درب محل استفاده نموده و پس از حضور پیک، محصول انتخابی مورد پسند قرار نگیرد، باید هزینه پیک توسط مشتری پرداخت گردد.  اعتبار قیمت فاکتور سفارش در حالت پرداخت در محل یا پرداخت در شعبه فقط تا دو روز کاری است. 


ارسال برای شهرستان ها:
سفارشاتی که در ساعت کاری ثبت شوند، پس از تسویه کامل و انجام احراز هویت توسط تیم گالری طلا ساعتچی، در روز کاری بعدی از طریق اداره پست ارسال میگردند. با توجه به منطقه ارسالی، پست بسته ها به صورت ویژه یا پیشتاز انجام میشود. برای سفارشهای ساختنی بعد از اتمام کار کارگاه، پیامک تسویه برای مشتری ارسال می گردد. بعد از تسویه کامل بسته مشتری تحویل اداره پست می گردد. 

لازم به ذکر است که اداره پست از ابتدای سال 1400 بسته های طلا را بیمه نمیکند و در صورتیکه بسته به دست مشتری نرسد فقط تا سقف 2 میلیون تومان بیمه می شود. 

نحوه ارسال: 
ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی مشتری جهت دریافت بسته، توسط پیک امین گالری طلا ساعتچی یا پیک موتوری صورت میگیرد.
ارسال برای شهرستان توسط پست انجام میشود.

 

 

ارسال محصولات ما در داخل تهران توسط پیک خودمان و در شهرستان توسط پست انجام می گیرد. هزینه ارسال برای مشتری رایگان و بر عهده ماست مگر اینکه به شیوه دیگری غیر از شیوه های ذکر شده ارسال گردد که خواست مشتری باشد.