ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

گردنبند طلا طرح کارتیه با مروارید و قفل مارلا آرون کد XN415

گردنبند طلا طرح کارتیه با مروارید و قفل مارلا آرون

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار ( کد استاندارد T1921 ) + فاکتور رسمی

راهنمای انتخاب

قفل گردنبند با پیچاندن مهره باز میشود.
طول قفل حدودا سه سانت می باشد.
بلندی گردنبند با احتساب قفل 42 سانت می باشد.
وزن طلا بدون مروارید ها حساب شده و قیمت انها جداگانه محاسبه میشود.
آویز قفل طرح تیفانی گردنبند به صورت جداگانه نیز قابل استفاده می باشد.

وزن:
13 گرم
23,318,000 تومان

در گذشته از مروارید به عنوان جواهر و یا آذینی برای ابزار زیبایی استفاده میشد؛ گاهی نیز بر روی لباس های مجلسی و سلطنتی دوخته میشد. مرغوب ترین نوع مروارید، مروارید گرد و براق است که در طبیعت یافت میشود، اما مروارید طبیعی الزاما گرد نبوده و میتواند بیضی شکل، قطره ای شکل و یا حتی شکلی کاملا بی نظم داشته باشد. مروارید معمولا سفید است اما گاهی میتواند صورتی و یا حتی رنگی رو به مشکی داشته باشد. مرغوب ترین نوع مروارید، مروارید خلیج فارس است که جالب است بدانید اسم علمی این مروارید از زبان پارسی آریایی و ریشه "مارگاریتا" گرفته شده و نام انگلیسی مارگارت از این ریشه ی پارسی بوده و به معنای مروارید می باشد. امروزه بیشتر مروارید هایی که به فروش میرسند مروارید های پرورشی هستند که جواهر به حساب نمی آیند ولی طبیعی بوده و از دل صدف بیرون آورده میشوند.
این محصول ترکیبی از زنجیر کارتیه و مروارید های پرورشی است که کاری کلاسیک و در عین حال معاصر و مدرن می باشد که قطعا توجه ها را به خود جلب می کند.
این محصول که در نگاه اول ما را به یاد کارهای کلاسیک و نوستالژیک می اندازد، باطنی کاملا مدرن و معاصر دارد که خاص بودن آن را چندین برابر میکند و در هر مجلسی و بر هر گردنی میدرخشد. خاص بودن این محصول به طراحی قفل آن است. ایده طراح (مارلا آرون) از طراحی این مدل قفل ایجاد "بینهایت" روش برای استفاده از آن و ساختن ترکیب های شخصی ست. مارلا علاقه ی زیادی به پل ها داشته و سعی کرده با ایده گرفتن از آنها قطعاتی را طراحی کند که حس ارتباط را ایجاد میکند.
با الهام گرفتن از ایده مارلا، گالری ساعتچی تعدادی از طرح های پرطرفدار این برند را تولید نموده که میتوانید با زنجیر های مورد علاقه خود ترکیب کنید و با گردنبند شخصی سازی شده خود بدرخشید.
در لینک زیر میتوانید انواع این قفل ها را مشاهده و خریداری کنید.
www.saatchico.com/MarlaAaron
آویزی که در داخل قفل انداخته شده از کالکشن تیفانی و زنجیر گردنبند از برند کارتیه می باشد.
https://saatchico.com/Cartier
https://saatchico.com/Tiffany&Co

نمایش بیشتر

محصولات مکمل

محصولات مشابه