ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

گوشواره طلا طرح زنجیر کارتیه با مروارید کد XE273

گوشواره طلا طرح زنجیر کارتیه با مروارید

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

بلندی گوشواره حدودا 6 سانت می باشد.
وزن گوشواره بدون وزن مروارید حساب شده است.
قیمت مروارید جداگانه محاسبه می شود.
تمامی گوشواره های میخی بدون پشت گوشواره طلا بوده و در صورت نیاز امکان سفارش جداگانه وجود دارد.
https://saatchico.com/Womens-Earings/EO100

وزن حدودی:
2.3 گرم (سفارش ساخت)
قیمت:
9,952,000

در گذشته از مروارید به عنوان جواهر و یا آذینی برای ابزار زیبایی استفاده میشد؛ گاهی نیز بر روی لباس های مجلسی و سلطنتی دوخته میشد. مرغوب ترین نوع مروارید، مروارید گرد و براق است که در طبیعت یافت میشود، اما مروارید طبیعی الزاما گرد نبوده و میتواند بیضی شکل، قطره ای شکل و یا حتی شکلی کاملا بی نظم داشته باشد. مروارید معمولا سفید است اما گاهی میتواند صورتی و یا حتی رنگی رو به مشکی داشته باشد. مرغوب ترین نوع مروارید، مروارید خلیج فارس است که جالب است بدانید اسم علمی این مروارید از زبان پارسی آریایی و ریشه "مارگاریتا" گرفته شده و نام انگلیسی مارگارت از این ریشه ی پارسی بوده و به معنای مروارید می باشد. امروزه بیشتر مروارید هایی که به فروش میرسند مروارید های پرورشی هستند که جواهر به حساب نمی آیند ولی طبیعی بوده و از دل صدف بیرون آورده میشوند.
این محصول ترکیبی از زنجیر کارتیه و مروارید های پرورشی قطره ای شکل است که کاری کلاسیک و در عین حال معاصر و مدرن می باشد که قطعا توجه ها را به خود جلب می کند.
امروزه شاید کمتر کسی باشد که اسم برند "کارتیه" را نشنیده باشد. این برند سابقه ای طولانی و تاریخچه ای غنی دارد که میتوان از آن به عنوان یک برند سلطنتی نیز یاد کرد. کارتیه در سال 1847 به طور رسمی در پاریس شروع به کار کرد. نکاتی که جالب است درباره این برند بدانید این است که: کارتیه اولین برندیست که از پلاتین در ساخت جواهرات خود استفاد کرد. همچنین تا قبل از این برند استفاده از ساعت های جیبی برای آقایان مرسوم بود و اولین بار کارتیه بود که ساعت های مچی مخصوص آقایان را طراحی و تولید نمود. نکته ی جالب دیگری که شاید نمیدانستید این است که بزرگترین و گرانترین یاقوت سرخ جهان متعلق به برند کارتیه میباشد.
گالری ساعتچی مجموعه ای از طرح های معروف این برند را طراحی و تولید نموده که در لینک زیر قابل مشاهده و خرید هستند.
https://saatchico.com/Cartier
برای مطالعه بیشتر در مورد برند کارتیه میتوانید به مجله گالری ساعتچی رجوع فرمایید.
https://saatchico.com/mag/Cartier

نمایش بیشتر