ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دستبند طلا زنانه طرح مثلث با نگین رنگی کد cb333

دستبند فیوژن مثلث با نگین کوبیک زیر کونیا به رنگ سفید الماس

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

اندازه دستبند 17 سانت می باشد.

این محصول در وضعیت توقف تولید قرار دارد.

این دستبند یکی دیگر از محصولات فیوژن گالری ساعتچی است. محصولات فیوژن به طور کلی سبک، کم حجم و در عین حال بسیار شیک هستند. طرح هندسی این دستبند در طراحی و ساخت طلا و جواهر نمادی است که به همه فرهنگ ها اختصاص دارد، بر خلاف سایر طرح ها که ممکن است فقط مربوط به یک فرهنگ خاص باشند. این طرح های هندسی که باستانیان از آن به عنوان" هندسه مقدس" یاد می کردند از الگوهای تکراری در طبیعت الهام گرفته شده اند که نماد جریان زندگی در حال تغییر از تولد تا مرگ است. استفاده از طرهای هندسی در ساخت طلا و جواهر از زمان های قدیم وجود داشته است و یونانیان، مصریان، هندوها و مسیحیان از آن استفاده می کردند. در واقع این نشان دهنده این است که افراد در زمان های قدیم توجه بیشتری به طبیعت داشته اند. چیزی که امروزه به دلیل مشغله زیاد کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

سنگ به کار رفته در این دستبند از نوع کوبیک زیرکونیا می باشد و اندازه این دستبند 17 سانتی متر است که با توجه به سایز مچ دست شما قابل تغییر است.

دستبند از زیور آلاتی است که برای زیباتر کردن مچ دست شما به کار می رود و نگاه ها را به سمت دستان زیبای شما می کشاند. معادل لاتین واژه دستبند (Bracelate) برگرفته از کلمه یونانی "برشیل" به معنای " متعلق به بازو و دست" است. در طول دوران مختلف تاریخ بشر از دوران کلیوپاترا در مصر باستان تا ملکه الیزابت در انگلستان و از مرلین مونرو در آمریکای دهه پنجاه تا لیدی گاگا در آمریکای هزاره جدید همگی دستبند را به عنوان زیورآلاتی پر اهمیت به دست داشته اند. از آنجا که دستبند زیوری چندان پر آلایش نیست و سخت به چشم می آید زیبایی شما را تحت تاثیر خود قرار نداده بلکه آن را دو چندان می کند.

دستبند ها از همان دوران قدیم تا کنون انواع مختلفی داشته اند و از مواد مختلفی شامل فلزات ، چرم، پارچه های پوستی، سنگ و ... تهیه می شده است. بعدها روند تحول دستبند به این صورت بود که برای تزیین حلقه دستبند از جواهرات، سنگ های قیمتی، چوب، صدف، مروارید و بلور کانی ها استفاده می شده است که این روند تا کنون هم ادامه پیدا کرده است.

در حال حاضر تنوع دستبندها به گونه ای است که به جرات می توان گفت با همه ی سلیقه ها سازگار است و محصولات  گالری ساعتچی هم از این قاعده مستثنی نیست و در عین حال این اختیار را به مشتری می دهد که بتواند تعداد زیادی از محصولات را مطابق با سلیقه خود تغییر بدهد،که این تغییرات می تواند شامل تغییر رنگ سنگ، رنگ و نوع بافت و مهمتر از همه سایز باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات مجله اینترنتی گالری ساعتچی به آدرس www.saatchico.com/mag مراجعه کنید.

انواع دستبند طلا در گالری ساعتچی  . ساعتچی کاملترین مجموعه انگشتر | گردنبند | دستبند | هدیه طلا و گوشواره  

 

 

 

نمایش بیشتر