ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تمیمه طلا با پلاک طرح چشم نظر کد CT429

تمیمه طلا با پلاک صدفی چشم نظر

گروه: تمیمه

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

وزن طلا بدون وزن صدف محاسبه شده است.
قطر حدودی پلاک 1 سانت می باشد.

وزن حدودی:
1.58 گرم (سفارش ساخت)
قیمت:
7,072,000

تمیمه یا دستبند عربی نوعی زینت است که دور مچ بسته و ادامه ی آن روی دست و به داخل انگشت میافتد. این مدل دستبند به نام "دستبند انگشتری" نیز خوانده میشود. به طور رایج این دستبند حالتی مثلث شکل است که انگشتر را به دستبند وصل میکند و این رابط میتواند زنجیر ساده، پلاک، سنگ و یا مروارید باشد. در جنوب ایران این زیور جزیی از پوشش آنها بوده و بسیاری بر این باورند که از کشورهای همسایه به جنوب کشور راه پیدا کرده است. در هند نیز این نوع دستبند از زیورهایی ست که اکثرا استفاده میکنند و به آن "دستبند گل" میگویند. در این کشور این دستبند بیشتر با طراحی گل نیلوفر است که دلیل نام گذاری آن ( دستبند گل ) نیز همین است.
امروزه این زیور طرفداران زیادی پیدا کرده و با انواع فلزات و حتی جواهر نیز ساخته میشود.
از قدیم مردم بر این باور بودند که همراه داشتن چشم و نظر انرژی های منفی را از انها دور کرده و این انرژی ها جذب چشم شده و دیگر به آنها آسیبی نمیرساند.
با گذشت زمان و گسترش این باور، طرح چشم و نظر در صنعت طلا و جواهر جایگاه خاصی پیدا کرد تا اینکه امروزه بسیاری از مردم از این طرح به عنوان زیورآلاتی که همیشه با خود همراه دارند از آن استفاده میکنند.
گالری ساعتچی برای علاقه مندان به این طرح، مدل ها و طرح های متنوعی را تولید نموده که از طریق لینک زیر قابل مشاهده و خرید می باشند.
https://saatchico.com/EyeCatchers

نمایش بیشتر