ضمانت اصالت محصول

ضمانت اصالت

ضمانت بازگشت و تعویض محصول

ضمانت بازگشت

ارسال رایگان

ارسال رایگان

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

نیم ست طلا طرح BEE MY LOVE مدل نگین دار کد CS351

نیم ست طلا طرح Bee My Loveمدل نگین دار

بسته بندی اختصاصی ساعتچی مناسب هدیه + ارسال رایگان

ضمانت طلای 18 عیار و فاکتور رسمی

  کد استاندارد: T1921

راهنمای انتخاب

طول پلاک گردنبند 4 سانت می باشد.
بلندی گردنبند با احتساب پلاک حدودا 42 سانت می باشد.
طول پلاک گوشواره 3.5 سانت می باشد.
تمامی گوشواره های میخی بدون پشت گوشواره طلا بوده و در صورت نیاز امکان سفارش جداگانه وجود دارد.
https://saatchico.com/Womens-Earings/EO100

وزن حدودی:
8.92 گرم (سفارش ساخت)
قیمت:
38,754,000

طراحی این نیم ست الهام گرفته از لانه های زنبور می باشد و دلیل انتخاب اسم این مدل نیز همین است. این نیم ست از کالکشن Bee My Love (عشق من باش) می باشد که Bee در انگلیسی به معنای زنبور است و نمایش دهنده این مدل و ریشه ی الهام آن می باشد. ظرافت و طراحی این مدل آن را تبدیل به هدیه ای مناسب کرده، که در حین سادگی، مدرن و گیرا می باشد.
برند The House of Chaumet  اولین بار در سال 1780 در پاریس شروع به کار کرد. برند فرانسوی شومه در زمینه جواهرات و ساعت فعالیت دارد. طراحی های این برند الهام گرفته از رنسانس ایتالیا و فرانسه در قرن 18 می باشد. جالب است که بدانید این برند تنها از 14 صنعتگر تشکیل شده که مراحل ساخت، پرداخت و مخراجی محصولات این برند را به عهده دارند.
از دیگر دانستنی های جالب در باره ی برند شومه میتوان به الگوهای نیکلی این برند اشاره کرد. برند شومه تنها برندی ست که قبل از ساخت سفارشات مشتری های خود، ابتدا برای آنها با ابعاد و اندازه های واقعی طرح، الگویی نیکلی (ساخته شده از فلز نیکل) میسازد، و بعد از تایید نهایی مشتری، شروع به ساخت طرح میکند.
در گالری ساعتچی تعدادی از محصولات برتر این برند طراحی و ساخته شده که با استفاده از لینک زیر میتوانید این محصولات را مشاهده وخریداری کنید.
https://saatchico.com/BeeMyLove

نمایش بیشتر