خدمات پس از فروش

enlightened      تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین از ساعتچی خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند. 

  •       برای بازگرداندن یا تعویض  کالا ، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09120202239) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ما ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید. امکان ارسال پیک ساعتچی برای پس گرفتن محصول نیز هست برای این منظور با پشتیبان سایت هماهنگ بفرمایید. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری بوده مگر اینکه کالای دریافتی ایراد فیزیکی یا فنی داشته و به تصویب کارشناسان ما برسد. در هنگام تعویض یا استرداد کالا ارایه فاکتور الزامی است.
  •       در صورت پس دادن محصول به علت نپسندیدن کالا ، مبلغ پرداختی تا 24 ساعت بعد از بازگشت محصول به حساب مشتری باز میگردد  ولی هزینه ارسال کم می شود. برای ارسال تهران مبلغ 30000 تومان و برای پست مبلغ 55000 تومان کسر میگردد. 
  •       در صورت پس دادن کالا به علت وجود ایراد فنی در صورتیکه به تصویب کارشناسان ساعتچی برسد کل هزینه به حساب مشتری برگردانده می شود. 

enlightened      تعمیرات محصول شامل جوش دادن زنجیر، آبکاری، پرداخت، سوارکردن نگین و .... رایگان می باشد. فقط هزینه پیک رفت و برگشت محصول به کارگاه بر عهده مشتری می باشد. 

  •      زمان تعمیر محصولات 5 الی 7 روز کاری زمان می برد. بعد از تعمیر برای ارسال با شما تماس گرفته و هماهنگی انجام می شود.