سوالات متداول

1. روش محاسبه قیمت محصولات به چه صورت است؟
ج: محاسبه قیمت محصولات گالری طلا ساعتچی طبق فرمول اتحادیه طلا و جواهر ایران انجام می شود. جزییات محاسبه تمام محصولات در صفحه تک محصول آمده است. برای مشاهده آن در صفحه تک محصول روی گزینه مشاهده جزییات قیمت کلیک کنید و دکمه مشاهده محاسبه قیمت را بزنید و جزییات قیمت شامل قیمت طلای خام محصول، اجرت ساخت محصول، سود و مالیات را مشاهده کنید. 

2. آیا قیمت های سایت به روز است؟ 
ج: بله، قیمت تمام محصولات سایت با هر تغییر نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

3. احراز هویت خریدار به چه صورت انجام میشود؟
ج: بنا به دستور قضایی پلیس فتا، قبل از ارسال بسته خریداری شده توسط مشتری باید هویت مشتری احراز شود. جهت این امر در اولین خرید شما از فروشگاه آنلاین ساعتچی با تلفن ثابت شما تماس گرفته می شود. در صورت عدم پاسخگویی تلفن ثابت، ارسال عکس کارت ملی همراه با کارت بانکی (که توسط آن از سایت خریداری انجام شده) در کنار چهره فرد خریدار الزامی می باشد.

4. چرا بعضی سفارشها زمان ارسال طولانی تری دارند ؟ ارسال 7 الی 10 روز کاری یعنی چی؟
ج: بعضی کالاها باید در پروسه ساخت قرار بگیرد و به طور کامل آماده نیست. در این صورت با پرداخت 90% از قیمت محصول بعنوان بیعانه، سفارش شما ثبت شده و با رنگ، سایز، سنگ و بقیه موارد دلخواه شما در پروسه ساخت قرار میگیرد. بنا به نوع کالا هفت الی سی روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساخت محصول انجام شده و در اولین ظرفیت خالی ارسال به دست شما برسد.
توضیح: مبلغ بیعانه نود درصد قیمت کل بوده که برای ثبت سفارش توسط مشتری پرداخت می شود و مبلغ باقیمانده بعد از ساخته شدن محصول و مشخص شدن وزن دقیق آن با قیمت طلا ی روز اول (لحظه ثبت سفارش) محاسبه شده واز طریق پیامک به کاربر اعلام می گردد تا نسبت به تسویه حساب اقدام کند. 

5. ارسال به چه صورت انجام میشود؟
ج: ارسال های تهران با توجه به موقعیت مکانی و گزینه انتخابی مشتری جهت دریافت بسته، توسط پیک امین گالری طلا ساعتچی، پیک موتوری و اداره پست صورت میگیرد.
ارسال های شهرستان توسط اداره پست صورت میگیرد.

6. اگر در زمان ارسال کسی برای تحویل سفارش نباشد چه میشود؟
ج: پس از ثبت سفارش، ارسال با توجه به بازه زمانی انتخابی انجام میشود. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا عدم انتخاب دقیق موقعیت مکانی ، هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد. 

7. اگر برای تحویل گرفتن بسته محدودیتی از نظر زمان یا بقیه موارد داشته باشم چطور هماهنگ کنم؟

ج: در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد. در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید یا با شماره پشتیبانی (09120202239) تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. 

8. نرخ طلا برای سفارشهای ساختنی به نرخ روز ثبت سفارش حساب می شود یا روز تسویه حساب ؟
ج: نرخ طلا برای محاسبه قیمت در سفارشات ساختنی در همان لحظه خرید و پرداخت بیعانه در سیستم ثبت می گردد و بعد از آماده شدن طبق همان نرخ،  قیمت نهایی محصول محاسبه می شود. 

9. آیا وزن محصولات بعد از ساخت در سفارشات ساختنی با وزن سایت تفاوت می کند؟
ج: برای محصولات سفارشی، قیمت و وزن درج شده در سایت حدودی بوده و بعد از ساخت امکان تغییر وزن وجود دارد. بدیهیست که در ساخت طلا هیچ دو محصولی با یک طرح نمیتوانند هم وزن باشند، از این رو ممکن است بعد از ساخت وزن محصول بیشتر و یا کمتر شود. در محصولاتی مانند انگشتر ها، دستبند ها، پابند ها و زنجیر های سنگین که امکان انتخاب سایز برای آنها موجود است، تغییر سایز میتواند در وزن طلا بین 1 تا 4 گرم نوسان داشته باشد.

10. زمان و نحوه پاسخگویی و پشتیبانی خرید آنلاین به چه صورت است؟ 
ج: برای تماس با گالری طلا ساعتچی : در تایم اداری از ساعت 9:00 صبح الی 5:00 بعد از ظهر میتوانید با شماره دفتر فروش
آنلاین (02136349092) تماس بگیرید.

کارشناسان سایت در چت آنلاین سایت در وقت اداری پاسخگوی مشتریان عزیز هستند و سوالاتی که بعد از ساعت 5 پرسیده شود، صبح روز کاری بعدی پاسخ داده می شود. 
همچنین از ساعت 9:00 صبح الی 9:00 شب پاسخگوی شما توسط شماره پشتیبانی سایت (09120202239) هستیم. 
از ساعت 9:00 صبح الی 9:00  شب در دایرکت اینستاگرام و چت واتس اپ در خدمت شما عزیزان هستیم.

.