مهم ترین مسأله ای که هنگام خرید یک انگشتر طلا به عنوان هدیه برای کسی که دوستش داریم با آن مواجه می شویم انتخاب بهترین و مناسب ترین طرح از میان تمامی انگشتر های موجود است. البته که میزان بودجه و مسائل مالی تأثیر زیادی بر این انتخاب می گذارد اما در این مطلب ما سعی داریم به شما کمک کنیم تا بهترین انگشتر را با توجه به خصوصیات شخصیتی کسی که دوستش دارید انتخاب کنید.

برای پیدا کردن سایز انگشتر دقیق می توانید به مطلبی در همین سایت مراجعه بفرمایید.

خرید انگشتر

پیدا کردن سبک و سلیقه ی افراد

یکی از ویژگی های مهم خرید هدیه ی طلا به صورت آنلاین از سایت طلای ساعت چی این است که شما دسترسی وسیعی به انواع و اقسام مدل ها و طرح های دلخواه پیدا می کنید و نکته ی مهم تر این است که اگر طرح مورد نظرتان در میان طلا ها ی گالری موجود نباشد شما می توانید آن را به گالری ساعت چی سفارش بدهید تا منحصرا برای شما ساخته شود.

برای پیدا کردن مناسب ترین گزینه باید در نظر بگیرید چه انگشتری بیشترین هماهنگی را با شخصیت و استایل شخص مورد نظرتان دارد.فعالیت های روزانه، شخصیت و سایر جواهرات و زیور آلات شخصی که دوستش دارید می تواند کمک بزرگی به شما بکند. شما می توانید از جواهرات فرد هدیه گیرنده الهام بگیرید و یا حتی با دقیق شدن در رفتار و سبک زندگی اش گزینه ای را انتخاب کنید که غافلگیر کننده باشد اما در عین حال با سلیقه ی آن فرد بسیار هماهنگ باشد.

در مطلب پایین تمام نکاتی که باید به آن توجه کنید تا به بهترین انتخاب از میان گزینه های متفاوت دست پیدا کنید را می آوریم:

 

کلاسیک اما شیک و همیشگی

یک انگشتر کلاسیک تک نگین هیچ گاه از مد نمی افتد و همیشه و در همه ی موقعیت ها قابل استفاده است. وجود یک نگین در مرکز انگشتر تمام توجه ها را به سمت خود جلب می کند بدون اینکه چیز دیگری نگاه ها را از روی آن منحرف کند. در عین حال توجه کنید که انگشتری با تک نگین الماس یا سایر سنگ های قیمتی همیشه پرطرفدارترین گزینه برای حلقه ی نامزدی بوده است.

در رایج ترین و سنتی ترین نمونه، یک نگین بر روی مرکز حلقه ی طلا قرار می گیرد. این نگین معمولا بر روی یک پایه و یا چنگک قرار می گیرد. با در نظر گرفتن سلیقه ی شخصیتان حتما به ارتفاع پایه ای که نگین بر روی آن قرار می گیرد دقت کنید. ارتفاع نگین از سطح انگشتر تأثیر زیادی بر جلوه ی آن دارد. برای افزودن اندکی زرق و برق یا تجمل بیشتر می توانید انگشتری را انتخاب کنید که یک ردیف نگین کوچک بر روی حلقه ی آن قرار دارد. گزینه ی دیگر نگین های کوچکی هستند که دور نگین اصلی مرکزی قرار می گیرند.

انتخاب از میان مدل های ساده یا پر زرق و برق تر کار چندان دشواری نیست. با توجه به سبک زندگی یک فرد می توان به راحتی پی برد که شخص تجمل یا سادگی را ترجیح می دهد.

انگشتر

 

خوش استایل و برون گرا

اگر شخصی که به او هدیه می دهید دوست دارد با درخشندگی انگشترش تمام نگاه ها را به سمت خود جلب کند احتمالا انگشتری را که نگین آن در ارتفاع بالاتری قرار گرفته و پایه ی بلندتری دارد، بیشتر می پسندد. قرار گرفتن چند نگین کوچک در کنار نگین اصلی و یا انگشتری که چندین نگین بزرگ دارد نیز یک انتخاب عالی برای این افراد است.

یکی از پر فروش ترین انگشتر ها در این سال ها مدلی است که در آن نگین های کوچک دور تا دور نگین اصلی قرار می گیرند. این چیدمان کمک می کند نگین مرکزی بزرگ تر از حالت واقعی اش به نظر برسد و صد البته که آن را درخشان تر می کند.

انگشتر طلا

 

دوستداران گردش و طبیعت

آیا شخصی که دوستش دارید یکی از عاشقان طبیعت و گردش و سفر رفتن است؟ انگشتر هایی که طرح آن ها از طبیعت الهام گرفته شده است مانند گل ها، برگ ها یا سایر المان های طبیعی این افراد را شگفت زده می کند. حتما به این نکته توجه کنید که برای یک خانم فعال و کاری، انگشتری که نگین های آن ارتفاع پایینی دارند مناسب تر است زیرا آن ها در طول روز از دستان خود بسیار استفاده می کنند.

مدل های تخت تر یا یک حلقه ی باریک که سنگی قیمتی را در آغوش دارد و یا انگشتری که نگین های کوچک دور تا دور آن قرار گرفته اند، پیشنهاد ویژه ی ما به شماست.

انگشتر سبک

رمانتیک و همیشگی

 اگر شخصی که دوستش دارید عاشق مسائل احساسی و عاشقانه است  انتخاب یک انگشتر که سراسر حلقه ی آن با نگین های کوچک پوشیده شده است یا انگشتری که حلقه ی طلای آن ساده نیست مثلا حالت بافت یا تور دارد گزینه های خوبی است. در نظر داشته باشید که این افراد بسیار به جزئیات اهمیت می دهند پس باید به جای سادگی، ظرافت و پیچیدگی را معیار انتخابتان قرار دهید.

اگر هدیه گیرنده به قصه های عاشقانه و قدیمی علاقه مند است طرح های آنتیک و قدیمی بهترین گزینه هستند.

هدیه طلا

مدرن و معاصر

اگر کسی که دوستش دارید عاشق دنیای مد و طرح های امروزی است انگشتر هایی که متقارن نیستند یا انگشتر هایی که بر خلاف مدل های سنتی، شکل آن ها انتزاعی تر است و از جهان واقعی الهام گرفته نشده اند، انتخاب خوبی است. هم چنین انگشتر های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک و طرح هایی که اندازه ها و تناسبات معمول را زیر پا می گذارند، توجه این افراد را به خود جلب می کند.

بسیار مهم است که دقت کنید افراد مدرن از طرح های سنتی و قدیمی لذت نمی برند اما یادآوری می کنم که در تمامی مطالب بار ها تذکر داده ایم که دنیای مد، دنیای استثناهاست و نمی توان برای ان قاعده ی کلی در نظر گرفت.

اگر می خواهید از طرح های متداول دوری کنید به جای انگشترهای تک نگین می توانید یک حلقه ی پهن انتخاب کنید که جزئیات زیادی دارد. البته سنگ های قیمتی یا نیمه قیمتی با رنگ های خاص جلوه ی درخشانی به تمامی مدل ها می بخشند.

 خرید انلاین انگشتر

اگر دو دل هستید در نهایت می توانید مدل های کلاسیک تر و رایج تر را انتخاب کنید مثلا انگشتری با سنگ های قیمتی مورد پسند اکثر بانوان قرار می گیرد. هم چنین می توانید با دیدن قسمت پرفروش ترین ها، انگشتر های محبوب را شناسایی کنید و انتخاب کم ریسک تری داشته باشید.