راهنمای کامل برای انتخاب انگشترهای مد روز

همانطور که می دانیم امروزه تنوع و کثرت فراوانی در ساخت و طراحی گونه های مختلف انگشتر به وجود آمده است. اما سوای جنبه های بسیار مثبت این اتفاق، ممکن است تنوع و گستردگی انگشترها در برخی موارد موجب سردرگمی افراد گردند؛ به همین علت شاید شما نیز مانند بسیاری از دیگر خانم ها و دختران مایل به دانستن پاسخ این سوال باشید که «هر انگشتر چه حسی را به دیگران القا می کند؟» در واقع شما برای آنکه بتوانید در خرید و انتخاب انگشتر به بهترین شکل عمل کنید می خواهید بدانید با پوشیدن هر انگشتر خاص، دیگران از ظاهر شما چه چیز را استنباط می کنند و یا آنکه شما به روی آنها چه تأثیری می گذارید.

در این مقاله ما برای شما راهنمای کاملی را برای پاسخ گفتن به همین سوالات گردآوری کرده ایم. ما به سبک های پوشش و تیپ های محبوب جهانی به همراه انگشتر در سال ۲۰۱۸ نگاهی خواهیم داشت و البته علت محبوبیت این تیپ ها را نیز به طور دقیق به شما نشان خواهیم داد. در انتها شما قادر خواهید بود تا تیپ های مختلفی که هر انگشتر در ترکیب لباس های مختلف پدید می آورد را بفهمید و آنها را در هنگام خرید و انتخاب، متناسب با ظاهری که دوست دارید در آن دیده شوید به راحتی از یکدیگر متمایز سازید. همچنین شما می توانید به راز محبوبیت انواع مختلف انگشترهای مد روز در سرتاسر جهان پی ببرید. پس با ما همراه باشید و در کنار دیدن آخرین ترندهای انگشتر در جهان، چگون­گی ست کردن آنها با لباس های مختلف ­تان را نیز بیاموزید.

 

۱ انگشتر های مینیمال و لباس های غیر رسمی برای داشتن ظاهری آسان گیر و آسوده گرا

امروزه سبک های مینیمال حلقه و انگشتر که شامل نوعی طراحی ساده با جزئیات و تزئینات حداقلی ست، به انواع دیگر انگشتر ترجیح داده می شوند. این انگشترها سبک بسیار پر ظرافت، مدرن و در عین حال واجد جذابیت زنانه هستند.

در اکثر موارد خانم ها چند حلقه انگشتر سبک مینیمال را در یک انگشت خود می پوشند. در موارد دیگر نیز این طرح های ساده و سبک در انگشت های مختلف یک یا دو دست به طور جداگانه پوشیده می شوند. به طور کلی می توان گفت که تقسیم انگشتر و حلقه ها بر دست بایستی متناسب با نوع پوشش و سبک مد مورد علاقه ما به نحوی خلاقانه صورت پذیرد تا زیبایی دست ها را هرچه بیشتر جلوه گر سازد.

البته بایستی توجه داشت که داشتن ظاهری مد روز یا مطابق ترند جهانی با وجود این انگشترهای ظریف و برازنده به هیچ وجه کار سختی نمی باشد. شما تنها بایستی یک نکته ساده را به یاد داشته باشید داشته باشید؛ ما برای فعالیت های روزمره مان اکثراً از لباس های غیر رسمی و ساده روزانه استفاده می کنیم. بخش اعظم پوشش ما را لباس های ساده کاری به خود اختصاص می دهند. پس با وجود این لباس ها لازم است که شما در میان توده افراد مشغول به فعالیت روزمره به چشم بیاید.

بهترین کار برای دست یافتن بدین خواسته آن است که چند حلقه یا انگشتر با طراحی مینینمال را به ظاهر معمولی خود اضافه کنید. این انگشترها می توانند با سرعتی باورنکردنی به پوشش اصلی شما حال و هوایی تازه ببخشند و حسی از مدرن بودن و کارآمدی را از طرف شما به دیگران القا کنند.

خرید انگشتر

حلقه های باریک و ظریف انگشترهای مینیمال مشخصاً به علت سادگی و طراحی خود می توانند برای هر روز یا هر مناسبتی بسیار مناسب باشند.

البته اگر شما انگشتری با طرح مینیمال اوپال دارید بهتر است که آن را تک و بدون هیچ انگشتر دیگری به دست بیاندازید. به علت سبک پردازی بدون اغراق این انگشتر و همچنین تناسبی که با زندگی حرفه ای روزمره دارد، تمامی افراد از دیدنش در هر محیطی (خواه کاری، تجاری یا اداری) لذت می برند. با یک ست مناسب لباس در کنار این انگشتر حتی می توان گفت که افراد عاشق این تکه جواهر درخشنده و شیک می شوند؛ پس تنها بگذارید که به تنهایی دلربایی کند!

انگشتر ساعتچی

 

۲ انگشترهای درشت برای داشتن ظاهری شیک و متمایز

ما همه عاشق انگشترهای بزرگ هستیم. آنها به نحو چشمگیری خاص بودن ظاهر ما را افزایش می دهند. فارغ از اینکه دقیقاً چه لباسی به تن دارید این انگشتر می تواند با حضورش بر دستان شما در هر زمانی نگاه ها را به سمت شما برگرداند.

انگشتر طلا

از آنجا که این انگشترها به ما اعتماد به نفس فراوانی می دهند ما از داشتن آنها بر دستان خود لذت می بریم. انگشترهای درشت و بزرگ را حتی می توان جواهری برای احساس آرامش بیشتر در محیط های غریبه و نا آشنا به حساب آورد. با طراحی خاص و سبک پردازی ویژه این انگشترها شما می توانید پذیرای تمجید و ستایش های فراوانی از ظاهر خود باشید!

انگشتر دخترانه

یکی از انواع انگشترهای درشت، انگشترهای فلزی قطور هستند. آنها از طراحی بسیار شیک و بی تکلفی برخوردار می باشند اما در عین حال جزء ترند های معروف جهانی و مد روز نیز محسوب می شوند. این موضوع انگشترهای فلزی را به یکی از خاص ترین نمونه ها در نوع خود بدل می سازد.

 

۳ انگشترهای نیم بند برای داشتن ظاهری مدرن و مد روز

یکی از جذاب ترین محصولات دنیای مد، انگشترهای نیم بند است. به واقع هیچ کسی را نمی یابید که عاشق آنها نباشد. اما علت این موضوع در چه چیز است؟ انگشترهای نیم بند آنقدر خاص و بدیع هستند که هر کس آنها را بپوشد به کلی از دیگران متمایز می گردد؛ به علاوه انگشترهای نیم بند گستره بسیار وسیع تری را برای سلایق خاص پوشندگان شان فراهم می کنند و به آنها این امکان را می دهند تا ترکیب های بسیار متنوعی از انگشترها را بر دستان خود ببینند. هر کدام از این ترکیب ها جلوه جدیدی را به دستان ما می بخشند؛ بدین دلیل است که ما عاشق این انگشترها هستیم.

انگشتر هدیه

در اکثر موارد شما می توانید انگشترهای نیم بند را با چند  ترکیب دو لنگه ای و سه لنگه ای از انگشترهای ساده یا حتی مینیمال بوجود آورید. چنین آرایشی از انگشترها برای ظاهری رمانتیک، دخترانه، غیر رسمی و البته چشم نواز بسیار مناسب خواهد بود.

مدل انگشتر

البته برای شما این امکان نیز وجود دارد که با انتخاب انگشترهایی با اندازه یا حتی طراحی متفاوت به ترکیبی ویژه خودتان دست یابید و نگاه ها را بیش از پیش به سمت خود روانه کنید!

 

۴ انگشترهای با نگین سنگ های تزئینی برای داشتن ظاهری دوستانه و صمیمی

اگر شما نمی توانید خود را از لباس های تماماً سیاه یا تیره، به خصوص در فصول سرد سال دور نگه دارید، می توانید پرده ای از رنگ و هیجان را با پوشیدن انگشترهای سنگی به ظاهر خود اضافه کنید. بدین ترتیب ظاهر شما دیگر یکنواخت و شاید کمی رسمی و ملال آور نخواهد بود و آمیزه ای از محبت و صمیمت نیز به پوشش هر روزه تان راه می یابد؛ بدین ترتیب لباس های زندگی روزمره طراوات و شادابی بیشتری می یابند.

انگشتر طلا

البته اضافه کردن رنگ به وسیله نگین سنگی انگشترها الزاماً به معنای انتخاب یک انگشتر پر زرق و برق و رنگارنگ نیست. اتفاقاً به جای این موضوع شما می توانید بر انگشتر خود از نگین سنگ هایی به رنگ آبی تیره، خاکستری و یا حتی مشکی بهره ببرید که می توانند در کنار ایجاد ریتم و تنوع در ظاهرتان، حسی از برازندگی و بزرگی را به ارمغان آورند.

مدل انگشتر ۲۰۱۸

 

۵ انگشترهای حکاکی شده و نمادین برای داشتن ظاهری وحشی، سنت شکن و کولی وار:

انگشترهای حکاکی شده و برجسته با معنایی نمادین، برای داشتن تیپ هایی متأثر از زندگی کولیان انتخابی بسیار عالی خواهد بود. شما می توانید این انگشترها را در جشن ها و کارناول ها، در طی تعطیلات یا شب نشینی های طولانی و همچنین برای آراستن لباس های خاص خود که زندگی قبیله های بومی و کوچ رو را در خاطر زنده می کنند به دست بیاندازید.

انگشتر جذاب

اگر می خواهید به ظاهر کولی وار خود ظرافتی خاص اضافه کنید و احتمالاً در آرایش تیپکال و معمول شده آن تغییری پدید آورید، بایستی از انگشتر و حلقه های پا نیز استفاده کنید. بسیاری از ما متوجه این تفاوت جزئی نمی شویم اما به طور ناخودآگاه به دلیل جزئیات زیاد و هماهنگی منحصر به فرد این دو نوع انگشتر شیفته و مجذوب آنها می گردیم.

انگشتر طلا زنانه

 

۶ انگشترهای پرجزئیات، ریز بافت، با طرح و نقش فراوان برای داشتن ظاهری فریبا و مسحور کننده:

گونه دیگری از انگشترها که مردم سراسر جهان بدان ها استقبال بی نظیری نشان داده اند، انگشترهای پرجزئیات و با طراحی پیچیده هستند. این انگشترها برای شب یک مهمانی باشکوه یا هر مناسبت ویژه دیگری بسیار مناسب خواهند بود. برای مثال در ضیافت های شام یا قرارهای کاری بسیار پراهمیت شما، پوشیدن یک انگشتر الماس نشان با برشی خاص حاکی از ممتاز بودن، لیاقت مندی و همچنین برازندگی منحصر به فرد شما خواهد بود.

 

 

نمونه دیگری از انگشترهای پرجزئیات، انگشتر با نگین های درشت کریستالی می باشد. این انگشتر آنقدر ممتاز و بی نظیر است که هرگز از مد نخواهد افتاد و بایستی آن را یک جواهر ابدی محسوب داشت. در طول گذر فرهنگ های مختلفِ شهرنشین، نمونه های این چنینیِ جواهرآلات به ملزومات اساسی گذرانِ شب در بیرون از خانه بدل گشته اند.

انگشتر پرجزئیات بایستی دلربا، چشم نواز و درخشنده باشد. اگر این انگشتر با یک لباس زیبای شب هماهنگ گردد همه چیز به گونه ای پیش خواهد رفت که گویی انگشتر شما به همگان چشمک می زند! چنین اتفاقی به شما اعتماد به نفسی چشمگیر و جذابیتی مضاعف را هدیه می کند.

 

 

۷ انگشترهای با نگین مروارید ممتاز برای داشتن ظاهری فرهیخته و با آگاهی

اگر می خواهید هنگام راه رفتن سرها به سمت شما برگردد، حتماً انگشتری با نگین مرواید را به پوشش روزمره خود اضافه کنید. قریب به اتفاق افراد عاشق این انگشتر و جلوه آن هستند. انگشتر مروارید سبکی جاودانه را در خود به میراث نگاه داشته است. این سبک نامیرا بسیار زنانه و موقر است؛ به همین علت به دست انداختن انگشتر مروارید حاکی از آگاهی و فرهنگ بالای شما خواهد بود.

انگشتر طلا و مروارید از گالری ساعتچی
انگشتر طلا و مروارید از گالری ساعتچی

شما همیشه می توانید انگشترهای مروراید خود را به همراه یک کلاه لبه دار بلند یا لباس های یقه باز به تن کنید تا ترکیب ظاهری بسیار به روز و آراسته ای برای شما تدارک دیده شود.

البته اینکه شما انگشتر مروارید خود را با دیگر انگشترها و دستبند ها هماهنگ کنید هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد. بسیاری از افراد این سبک پوشش و ظاهر را از آنجا که به نظر چندجانبه، صمیمانه و در عین حال مد روز و فریبا می رسد بسیار دوست دارند.

 

گالری ساعتچی در پایان امیدوار است که این راهنما به منظور خرید انگشتری متناسب با سلیقه ظاهری شما مفید واقع گردد. زیبایی روزافزون شما آرزوی قلبی ماست.