افرادی که از اپل واچ استفاده می کنند، پس از مدتی این ساعت هوشمند با کارایی بالا به یکی از لوازم جانبی های ضروری، دائمی و روزمره برای آنها تبدیل می شود؛ طوری که بدون آن نمی توانند بخوابند یا بیرون بروند و با آن زندگی می کنند. شما می توانید در کنار اپل واچ یا هر ساعت هوشمند دیگر، از دستبند های متنوعی استفاده کرده و استایل خود را شیک و متفاوت کنید. فقط باید نحوه صحیح پوشیدن آن را بدانید. زیرا اگر دستبندهایی انتخاب کنید که با استایل اپل واچ شما همخوانی نداشته باشد، جلوه ساعت شما هم از بین می رود.

دستبند و اپل واچ

در این مقاله، نکاتی را برای پوشیدن دستبند با اپل واچ با شما به اشتراک می گذاریم. به خواندن ادامه دهید تا از اشتباهات رایج در ست کردن دستبند با ساعت هوشمند شیک خود، جلوگیری کنید.

آیا پوشیدن دستبند با اپل واچ در مد و استایل، مجاز است؟

دستبند و اپل واچ

بله، می توانید دستبندهای خود را با اپل واچ بپوشید. اما باید به ویژگی های ساعت از جمله طراحی لبه ها و شکل ساعت و نوع بند آن، توجه کنید. همچنین نوع، جنس و مدل دستبند نیز بسیار مهم است.

مثلا اگر دستبند مورد نظر شما از مواد سخت و لبه های تیز ساخته شده است، پوشیدن آن با اپل واچ، ایده آل نیست؛ زیرا به ساعت شما ممکن است آسیب برساند.

نکات مهم برای پوشیدن دستبند با اپل واچ

همانطور که در بالا ذکر شد، انتخاب پوشیدن دستبند با ساعت اپل و یا هر ساعت هوشمند دیگر، تابع ویژگی های دستبند و ساعت است.
همچنین باید راحتی خود را در نظر داشته باشید.

در ذیل چند نکته مفید برای ترکیب دستبند و ساعت هوشمند، گردآوری شده است که زیبایی استایل شما را تضمین می کند.

۱- جنس مناسب برای دستبند خود انتخاب کنید

دستبند و اپل واچ

جنس دستبندی که می توانید انتخاب کنید، برای افراد مختلف، متفاوت است. اما نکته مهم این است که ویژگی های ساعت شما، تعیین کننده دستبندی است که می خواهید با آن ست کنید.
پس شما باید به مواد استفاده شده برای ساخت ساعت و رنگ و جنس بند آن توجه کنید. این ویژگی ها ایمنی ساعت را تعیین می کند. از آنجایی که نمی خواهید ساعت شما با خط و خش یا آسیب قابل توجه دیگری از جانب دستبند مواجه شود، باید مطمئن شوید که دستبند از موادی ساخته شده است که برای ساعت مناسب است.

۲- دستبندهای شیک و ظریف را انتخاب کنید

دستبند و اپل واچ

بهترین گزینه لوازم جانبی برای اپل واچ یا ساعت های هوشمند، دستبندهای شیک و ظریف است.

این دستبندها به خوبی با ظاهر لوکس و درشت اپل واچ هماهنگی دارند، زیرا دستبندهای ساده و شیک، پارادوکس چشم نوازی را ایجاد می کنند. همچنین اگر دستبند با چند طرح را انتخاب کنید، الگوهای غیرمنتظره آن، توجه بیشتری را به مچ دست شما جلب می کند.

۳- دستبند طلای ساده

دستبند و اپل واچ

دستبندهای ساده طلا، کلاسیک های شیک و جاودانه مناسب برای همه افراد است. شما می توانید این دستبند را با هر چیزی که می خواهید بجز ساعت های اپل و هوشمند، ست کنید.

اگر می خواهید دستبند طلا را با این نوع ساعت ست کنید، از دستبندهای طلا با بندهای بافت، چرم و سنگ استفاده کرده و
ترکیبی عالی و شیک خلق کنید.
برای مشاهده مدل های متنوع دستبندهای بافت، چرم و سنگ در گالری آنلاین ساعتچی، اینجا کلیک کنید.

۴- دستبند طرح سکه

دستبند و اپل واچ

شما همچنین می توانید دستبند طرح سکه طلا را انتخاب کنید. طراحی این دستبند ساده است و کاملاً با اپل واچ ست می شود.

همچنین می توانید دستبند سکه را با طرح دلخواه و منحصر به فرد خود سفارش دهید.
بنابراین، اگر به دنبال دستبندی هستید که سادگی بند چرمی اپل واچ شما را جبران کند و در عین حال استایل جذاب، غیر رسمی و روزمره ای داشته باشید، این دستبند را انتخاب کنید. این دستبند می تواند از جنس طلا یا با روکش طلا باشد.

۵- دستبند الماس

انواع مختلفی از دستبندهای الماس وجود دارد که می توانند مکمل اپل واچ شما باشند. طراحی مربعی شکل، یکی از بهترین طرح‌های دستبند الماس است و با طراحی ساعت اپل مطابقت دارد.

چنین دستبندهایی در عین سادگی، ظاهر زیبا و مجلل خود را خیلی زود نشان می دهند.

۶- دستبندهای بافت

اگر به سبک های معاصر علاقه دارید، ممکن است بخواهید دستبندهای غیر فلزی و ساخته شده با نخ را امتحان کنید. این دستبندها شیک، منحصر به فرد و مد روز هستند و با ساعت و استایل شما کاملاً مطابقت دارد.
دستبندهای ماکرامه و بافت، بسیار سبک و راحت هستند و استفاده از آن ها حال و هوای زیبایی به شما می دهند.

۷- دستبند مروارید

دستبند و اپل واچ

دستبند های مروارید، شاید از بهترین طرح های دستبند متناسب با اپل واچ شما نباشد؛ اما این نوع دستبند همواره مورد علاقه زنان بوده است.
بنابراین، اگر به دنبال استایل متفاوت و کلاسیک هستید، حتما یک دستبند مروارید را با ساعت هوشمند خود امتحان کنید.

۸- تطبیق رنگ

دستبند و اپل واچ

هنگام انتخاب یک دستبند برای ست کردن با اپل واچ، مهم است که رنگ ساعت با دستبند، مکمل و هماهنگ باشد.

خرید دستبندهایی متناسب با رنگ ساعت، مقرون به صرفه نیست؛ پس می توانید برای دوری از یکنواختی و داشتن ظاهری شیک و متنوع، بند هایی با رنگ های مختلف برای ساعت خود تهیه کنید.
امکان خرید بند ساعت هوشمند در رنگ های مختلف، یکی از جذاب ترین ویژگی های آن است.

علاوه بر رنگ‌های هماهنگ، باید به پوشیدن دستبند و ساعت‌های هوشمند با جنس همسان نیز فکر کنید.

۹- تعداد دستبندهایی که می توانید به دست کنید

این یک سوال رایج و مهم است که هنگام جستجوی دستبند برای پوشیدن با ساعت هوشمند خود باید به آن توجه کنید. اما تعداد دستبندهایی که انتخاب می کنید متفاوت است و بستگی به استایلی دارد که به دنبال آن هستید.

به طور کلی، ۵ دستبند، حداکثر تعدادی است که می توانید با ساعت هوشمند خود ببندید.

نتیجه

این مقاله نکاتی مهم را در مورد چگونگی ست کردن اپل واچ و ساعت های هوشمند، بیان می کند. امیدواریم با خواندن این نکات و رعایت آنها، استایل خود را بسازید، بدرخشید و بهترین باشید.
شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین ساعتچی به آدرس saatchico.com و با انتخاب گزینه دستبند از نوار بالای سایت، از مدل های متنوع دستبند طلا دیدن فرمایید.

 

عنوان
ست کردن دستبند و اپل واچ
مقاله
ست کردن دستبند و اپل واچ
خلاصه
شما می توانید در کنار اپل واچ یا هر ساعت هوشمند دیگر، از دستبند های متنوعی استفاده کرده و استایل خود را شیک و متفاوت کنید.