چگونه از جواهرات خود برای تکمیل استایل و لباستان بهترین استفاده را می کنید؟ بدون اینکه برایتان خسته کننده باشد. استفاده از جواهرات در تکمیل استایل شما، همیشه ایده خوبی است.

مد و استایل

ما ۱۵ نکته برتر در سبک استفاده از جواهرات را به شما ارائه می دهیم تا با کمک به نهایت شیک پوشی شما، حس اعتماد به نفس و شخصیت را در شما افزایش دهیم.

۱- استفاده از انگشتر، گردنبند یا دستبند به صورت چندلایه

گردنبند طلا چند لایه از گالری ساعتچی
گردنبند طلا چند لایه از گالری ساعتچی

چرا با ایده ای سرگرم کننده شروع نمی کنید؟ اندازه ها، شکل ها، بافت ها و رنگ های متضاد را آزمایش کنید تا با انگشترها، گردنبندها، دستبندها و حتی در برخی موارد گوشواره ها، لایه های جذابی بسازید.
اگر گردنبند را لایه لایه می‌کنید، اندازه ‌های مختلف را انتخاب کنید تا چشم‌نواز شود. شکل‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف اغلب مفید هستند. برای کمک به این امر باید راهنمای اندازه گردنبند و نکات مهم در ست کردن آن را مطالعه کنید.
برای النگو و د ستبند، یک یا دو دستبند را به عنوان قطعه مرکزی انتخاب کنید. نیازی نیست که آنها بیش از حد اغراق شده یا رنگی باشند؛ اما اطمینان حاصل کنید که دستبند مرکزی از میزان خاصی جذابیت و تفاوت برخودار است. این موضوع باعث تمرکز نگاه بر دستان شما می شود. شما می توانید نکات ست کردن دستبند را اینجا مطالعه کنید. حلقه‌ها را می‌توان با انواع ترکیب‌های جالب، ست کرد و زیبایی انگشتان را چند برابر کرد.

انگشتر طلا زنانه طرح ونکلیف

اگر بیش از یک جفت سوراخ گوش دارید یا می‌خواهید گوش‌ خود را با چند گوشواره‌ تزیین کنید، می‌توانید از چندین مدل گوشواره استفاده کنید. شما می توانید به گوشواره های آویز و میخی ما نگاهی بیندازید و با انتخاب از بهترین کالکشن های روز دنیا، استایل خود را بسازید.

با لایه بندی و ست کردن جواهرات خود، به سادگی مجموعه ای از گردنبندها و آویزها را در اندازه ها و طرح های مختلف مختلف امتحان کنید تا ببینید چه کار می کند. ترکیب هایی را که دوست دارید یادداشت کنید تا بعداً از آنها را از یاد نبرید.

سپس با انواع جواهرات دیگر تکرار کنید تا بازی لایه بندی خود را ارتقا دهید.

البته این نکته را در نظر بگیرید: اگر با گردنبندهای چند لایه یا یک گردنبند معمولی توجه را به صورت و خط گردن خود جلب می کنید، شاید واقعاً به ست کردن دستبند نیازی نداشته باشید.
یا اگر از یک جفت گوشواره پررنگ استفاده می‌کنید، استفاده از یک گردنبند ظریف‌، بهتر باشد.(البته، یک جفت گوشواره درخشان با یک گردن‌بند ست، گاهی اوقات می‌تواند به زیبایی شما بیفزاید).

۲- به گوشواره های خود اهمیت دهید

گوشواره نگین دار

در استایل روزانه ما، فراموش کردن گوشواره ها بسیار آسان است.

گوشواره ها، برای هر کسی که با شما صحبت می کند در میدان دید است، بنابراین بسیار مهم هستند. شما باید گوشواره هایی را برای قاب صورت خود انتخاب کنید که مکمل رنگ مو، رنگ چشم و پوست شما باشد.

اگر موهای بلندی دارید، یک نکته عالی این است که رنگی را انتخاب کنید که بسته به رنگ موی شما، بیشتر قابل مشاهده باشد.

۳-فراموش نکنید که گوشواره خود را عوض کنید.

گوشواره طلا زنانه مولتی کالر با نگین

اگر گوش‌های شما سوراخ شده باشد، استفاده از یک جفت گوشواره میخی برای هفته‌ها بسیار آسان است. یا شاید شما هرگز آنها را تغییر نمی دهید.

اما به یاد داشته باشید یک راه عالی برای افزودن استایل به ظاهر روزانه، تغییر گوشواره های شماست. همچنین فرصت عالی برای تمیز کردن گوشواره های مورد علاقه تان است!
شما می توانید به سادگی با استفاده از انواع گوشواره های میخی کوچک، روزانه تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنید. یا با گوشواره‌های آویزان، بسته به لباستان، کمی درخشش به چهره خود اضافه کنید.

در کلکسیون جواهرات خود، آنچه را که مدتی است نپوشیده اید پیدا کنید. همچنین می توانید جفت گوشواره های جدیدی خریداری کنید تا توجه شما را به خود جلب کرده و تنوع و جذابیتی به مجموعه جواهرات شما بخشد.

۴- طلا و جواهرات را با رنگ های مختلف ست کنید.

انگشتر تریتینی
انگشتر تریتینی

زمانی ترکیب رنگ‌های مختلف زیورآلات یا جواهرات، به عنوان نافرمانی از مد تلقی می‌شد، چیزی که من هرگز آن را درک نکردم زیرا همه آنها را دوست دارم.
اما خوشبختانه، حتی به گفته صاحب نظران در حوزه مد، دیگر نیازی نیست که جواهرات را فقط در یک رنگ ست کنید.
بنابراین به گردنبندهایی با آویزهایی با رنگ متضاد فکر کنید، حلقه هایی که رنگ های فلزی مختلف را ترکیب می کنند، یا گردنبندها یا النگوهای چند لایه در رنگ های مختلف برای اضافه کردن جذابیت به لباس شما.

ترکیب رنگ طلا یکی از کارهای مورد علاقه ما برای طراحی جواهرات در سال های اخیر بوده است، بنابراین شما تنوع بی نظیری از آن را در گالری آنلاین ما به آدرس saatchico.com خواهید دید.

۵- ابتدا لباس خود را انتخاب می کنید یا جواهراتتان را؟

مد و استایل

قبل از انتخاب لباس، میتوانید به فکر انتخاب جواهرات خود باشید.

ممکن است تصمیم بگیرید که جواهرات خاصی را در یک گردش بپوشید، در این صورت باید لباس و سایر لوازم جانبی خود را برای آن انتخاب کنید. در غیر این صورت ابتدا لباس را انتخاب کنید و سپس جواهرات و لوازم جانبی را با آن هماهنگ کنید.

۶- تمرکز لباس خود را تعیین کنید

انگشتر

می خواهید تمرکز لباس شما روی کدام قسمت باشد؟

یک لباس ساده – حتی خسته کننده – همیشه با جواهرات و لوازم جانبی مناسب به استایلی خاص تبدیل می شود. شما می توانید جواهراتی خاص انتخاب کنید تا به یک لباس ساده جان ببخشد یا برای ظاهری جذاب تر، جواهرات را با هم ترکیب کنید.اما اگر لباس‌های جسورانه می‌پوشید، اغلب ایده خوبی است که جواهرات کوچک‌تر و ظریف‌تر را انتخاب کنید.

هدف شما همیشه باید این باشد که مانند خودتان لباس بپوشید تا احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید.

۷- نقطه کانونی را برای جلب توجه جواهرات خود انتخاب کنید

گردنبند

معمولاً بهتر است تمرکز خود را روی یک ناحیه از بدن جلب کنید؛ گردن، گوش‌ها، دست‌ها و غیره.
به عنوان مثال، اگر یک گردنبند پر زرق و برق می‌پوشید، به سراغ حلقه‌ها و گوشواره‌های ظریف‌تر بروید. یا حتی آنها را به طور کلی کنار بگذارید.بررسی کنید که نقطه کانونی چیست و مطمئن شوید که لوازم جانبی و لباس های دیگر از جلب توجه آن کم نمی کند.

عنوان
15 سبک و استایل در استفاده از جواهرات
مقاله
15 سبک و استایل در استفاده از جواهرات
خلاصه
چگونه از جواهرات خود برای تکمیل استایل و لباستان بهترین استفاده را می کنید؟ بدون اینکه برایتان خسته کننده باشد. استفاده از جواهرات در تکمیل استایل شما، همیشه ایده خوبی است.