تا به حال به این نکته فکر کرده اید که گردنبند شما چه تأثیری روی دیگران می گذارد و چگونه توجه ها را به سمت بدن شما جلب می کند؟

در این مطلب سعی می کنیم پنج نکته ی بسیار مهم که هنگام انتخاب گردنبند باید به آن توجه کنید را ذکر کنیم. این نکته ها بسیار کوتاه و ساده هستند و خواندن آن زمان زیادی از شما نمی گیرد اما تأثیر مهمی روی انتخاب های شما می گذارند.

امیدواریم با خواندن این مطلب انتخاب های درست تری داشته باشید.

  • نکته ی اول : توجه به محل قرارگیری گردنبند

مدل چوکر حتما گردن شما را کوتاه تر نشان می دهد و یک گردن بند آویزی بلند نگاه ها را به سمت شکم شما منعطف می کند.

گردنبند طلا چند لایه از گالری ساعتچی
گردنبند طلا چند لایه از گالری ساعتچی
  • نکته ی دوم : در نظر گرفتن ابعاد گردنبند

شما باید تصمیم بگیرید که گردنبند شما قرار است نقش پر رنگی در ظاهر شما داشته باشد و به عنوان یک خصیصه فورا دیده شود یا قرار است به عنوان یک چاشنی کوچک به کل تیپ ظاهری شما اضافه شود.

 

  • نکته ی سوم : در نظر گرفتن ابعاد بدنتان

اگر قفسه ی سینه و به طور کلی بالاتنه ی شما بزرگ است، استفاده از یک زنجیر بسیار ظریف باعث می شود این مسأله بیشتر به چشم بیاید. اگر دوست ندارید این مسأله مورد توجه قرار گیرد استفاده از گردنبند هایی که ابعاد بزرگ تری دارند نگاه ها را به سمت خودشان منحرف می کنند. البته می توانید به جای یک گردنبند بزرگ از گردنبندی استفاده کنید که از چندین قطعه ی کوچک تشکیل شده است. این بستگی به سلیقه و شخصیت شما دارد و اینکه ترجیح می دهید در نظر دیگران چگونه به چشم بیایید.

گردنبند دولایه با آویزهای LV
گردنبند دولایه با آویزهای LV

 

  • نکته ی چهارم : گردنبند ها درباره ی شخصیت شما صحبت می کنند!

گردنبند های بزرگ، جسورانه و نمایشی تر هستند و این نکته را می رسانند که شما شاد هستید و دوست دارید در مرکز توجه قرار بگیرید. گردنبند های کوچک، ظریف تر و زنانه تر هستند و گردنبند های ساده حاکی از آرامش و اطمینان شما به خودتان است.

 

  • نکته ی پنجم : توجه به جنس گردنبند

این که گردنبند شما از چه چیزی ساخته شده است روی دیگران تأثیر متفاوتی می گذارد. اگر گردنبند شما درخشان باشد، در قیاس با یک گردنبند از جنس چوب یا فیروزه، شما رسمی تر و مجلل تر به نظر می رسید. در عوض گردنبندی که از مواد ساده ساخته شده شما را آرام تر و در دسترس تر نشان می دهد. انتخاب گردنبند