از بهترین هدیه هایی که می‌توانید برای کودکان تهیه کنید طلا و زیورآلات مناسب سن آنهاست، طلا علاوه بر زیبایی خود می‌تواند نشان از اهمیت شما به کودک باشد، چیزی که ذهن و روان کودک بخوبی از اعماق وجود درک میکند، همچنین طلا می‌تواند سرمایه‌ای باشد برای آتیه کودک نو رسیده و همچنین برای عزیزانتان دلگرمی حضور شما در کنارشان باشد، حتی برای دختران جوان نیز نمی‌توانید هدیه ای جذابتر از طلا بیابید، برای دختران جوان طلا هدیه ایست که به او وقار و شخصیت میدهد تا خود را درمیان بزرگسالان میبیند همچنین یادبودی که سالیان دراز و تا نسلها به یادگار در خاطرها خواهدماند.

اگر از طلا و جواهرات کودکی تان در جعبه‌ای بخصوص و سوای از سایر وسایل نگهداری میکنید، باید بگوییم که شما تنها نیستید و همه ما از این سرمایه نوجوانی و کودکیمان به این صورت نگهداری میکنیم، علت آن هم حس خوبی است که این هدایای ارزشمند برای ما بهمراه دارند. هروقت برای روزهای خوش کودکی دلتنگ میشویم، به سراغ جعبه خاطراتمان میرویم، در جعبه را باز کرده و آنها را دانه‌ به دانه مرور میکنیم، جالب اینکه بیشتر این خاطرات از نقل قول های سینه به سینه به ما رسیده و در دل و جان ما نشسته اند. همه اینها از زیباییهای طلا است، طلا این عنصر جادویی و سحر انگیز، جاودانه ترین نماد عشق در همه‌دوره های تاریخ بشر که خاطرات را در خود نگهداری و حفظ میکند.

ما در گروه صنعتی ساعتچی تلاش خود را برآن‌ داشتیم تا با درنظر گرفتن سلیقه شما مشتریان گرامی و روحیات کودکان در سنین مختلف بهترین و زیباترین محصولات مناسب کودک را عرضه کنیم، و امروز با بهره گیری از زبده‌ترین طراحان جواهر در بخش کودک سعی در برآورده ساختن انتظارات شما داشتیم.

به علت ظرافت و حساسیت‌های خاص کودکان، خصوصا نوزادان، خرید طلا برای نوزاد از حساسیت های وِیژه ای برخوردار است، بهترین انتخاب برای زیورآلات کودک ، محصولاتی است که مستقیما برای آنها طراحی و ساخته شده‌اند، لذا توصیه ما به شما دقت در سلامت و ایمنی این دسته از محصولات است و همیشه درهنگام خرید به این سه ویژگی زیورآلات کودکان دقت داشته باشید:

/۱ جنس زیورآلات: بهترین انتخاب برای زیورآلات کودکان طلا اصل است، و طلای با عیار بالا عاری از آلیاژهای حساسیت زا برای کودکان می‌باشد و ریسک ایجاد حساسیت برای کودک را به حداقل می‌رساند، گروه ساعتچی با ربع قرن تجربه در این صنعت افتخار دارد کلیه محصولات زینتی ساخته شده از طلای خود را با ضمانت به فروشندگان تحویل دهد و در قبال آن پاسخگو می‌باشد.

/۲ اندازه: مهمترین پارامتر در انتخاب زیورآلات کودکان اندازه آن است، اندازه ها ازین جهت مهم هستند که آناتومی بدن کودک ظریف است و جواهری که اندازه کودک و برای کودک نباشد ممکن است به راحتی از گردن و یا دست کودک خارج شود.

/۳ طراحی: یکی دیگر از پارامتر های مهم در انتخاب زیورآلات، طراحی بخصوص آنها برای کودکان است. زیورآلات کودک فاقد دندانه و معمولا دارای قفل هایی پیچیده تراز زیورآلات بزرگسالان است تا براحتی از بدن کودک جدا نشود همچنین در طراحی آن تمام مواردی که ممکن است برای کودک مناسب نباشد در نظر گرفته شده تا بیشترین ایمنی را برای کودک داشته باشند.

بهترین انتخاب برای طلای کودکان به سه بخش متفاوت تقسیم میشود که ما در فروشگاه ساعت همواره سعی کرده‌ایم برای شما بهترینها را در این سه گروه جای دهیم:

سنجاق‌های سینه:

داستان‌های روز تولد کودکان هرگز از ذهن پدر و مادرها پاک نمیشود، و هدیه زیبای شما جزیی از این روزهای زیبا خواهد شد، خاطره ای که سالیان سال و سینه‌به‌سینه روایت خواهد شد، از مادر به فرزند و از فرزند به مولود بعدی، سنجاقهای سینه در طرحهای متفاوت با نمادهای زیبای کودکانه موجود است همچنین می‌توانید آنها را با آیات شریفه مانند “وَ اِن یَکاد” متبرک کنید و یا به سلیقه خود سنجاقهایی را سفارش دهید که در طراحی آن از مینا کاری استفاده شده، در هرصورت چیزی که از اهمیت برخوردار است طعم شیرین دوران نوزادی است و هدیه شما که یاد آور آن برای کودک و خانواده وِی می‌باشد.

کودکان به علت رشد سریع و کوچکی و حساسیت اندام ها قادر به استفاده از زیورآلات آویختنی نمیباشند، لذا بهترین گزینه برای نوزادان تازه متولد شده سنجاق سینه می‌باشد. این سنجاق‌ها در اشکال گوناگون و با اندازه متناسب با سایز کودک طراحی شده اند و بهترین هدیه برای عزیزانتان می‌باشد.

قلاب‌های طلای ما به صورتی طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر اطمینان خاطر از اتصال مقاوم آن و عدم جدا شدن خود بخودی، برای نوزادان خطری نداشته باشند.

دستبند کودکان:

دیگر انتخاب شما برای کودکان می‌تواند دستبندهای طلا باشد، یک دستبند زیبا با طراحی کودکانه چیزی است که کودک مرتبن آن را میبیند و خاطر شما در ذهنش باقی میماند، و چه چیزی جذاب تر از خاطره شما در دوران شیرین کودکی می‌تواند باشد؟

دستبندهای کودکانه ساعتچی در مدلهای متفاوت زنجیر دار و دارای بند بافت در فروشگاه موجود می‌باشد، و شما می‌توانید به سلیقه خود با آویزهای متفاوت و بافت های گوناگون موجود آنها را سفارش داده و به عزیز دلبندتان هدیه دهید.

تمامی دستبندها قابل سفارش در سایزهای متفاوت کودکانه می‌باشد تا خیال شما را از بابت سایز بودن و ثابت بودن آنها در دست کودک آسوده نگهدارد، شما می‌توانید با استفاده از راهنمای سایزبندی موجود در سایت سایز مناسب را انتخاب کنید و سفارش دهید.

گردنبند و آویز طلا:

یک هدیه دوستداشتنی قابل استفاده برای تمام مراحل زندگی کودک می‌تواند آویزطلای دوستداشتنی ای باشد که در یک روز خاص از شما هدیه گرفته، حتما شما هم آویزی از دوران کودکیتان دارید که همیشه یا گاهی آنرا به گردنتان آویخته و به یاد آن دوران دلتان را روشن میکنید، این آویزهای طلا قابلیت استفاده در زنجیرهای متفاوت را دارند، و می‌تواند در تمام طول عمر همراه عزیزتان باشد.

آویزهای طلای ساعت چی در طرح های متفاوت، با سنگ اپال یا مینا کاری بسته به سلیقه و انتخاب شما قابل سفارش هستند همچنین آویزهای طلا با زنجیر نیز برای سفارش موجود است، این زنجیرها مناسب و سایز کودکان می‌باشد و شما می‌توانید بدون نگرانی نسبت به سفارش و تهیه آن اقدام کنید.