اگر شما به دنبال گوشواره های مد و ترند هستید، باید به شما اطلاع دهیم که به جای درستی سر زده اید! در این مقاله ما به معرفی ۴ مدل گوشواره پر طرفدار که از طراحی خاص و منحصر به فردی برخوردار هستند خواهیم پرداخت. البته شما به احتمال فراوان نمونه هایی از این گوشواره ها را در گوش ستاره های موردعلاقه تان دیده اید؛ اما با خواندن این مقاله و یاد گرفتن نکاتی در مورد شیوه استفاده از گوشواره های ترند، دیگر می توانید بیشتر از شیفتگی صرف، شبیه هریک از آنها بشوید. تنها بایستی عشق به جواهرآلات را همواره در قلب تان داشته باشید.

انگشتر طلا زنانه طرح ونکلیف
گوشواره طلا زنانه طرح ونکلیف از گالری ساعتچی

۱ گوشواره حلقه ای مدرن برای داشتن ظاهری به روز

اگر می خواهید گوشواره ای ساده اما به روز و روی مد داشته باشید باید بدانید که «گوشواره حلقه ای» دقیقاً برای این کار ساخته شده است. گوشواره حلقه ای به همین علت، قدرت انتخاب زیادی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید این گوشواره ها را با لباس های مجلسی، رسمی و اداری و حتی لباس های روزمره و معمولی ست کرده و به گوش بیاندازید؛ خاصیت چندکاره گوشواره های حلقه ای آنها را به نمونه ای خاص و ویژه در میان تمامی انواع گوشواره بدل می سازد.

گوشواره های حلقه ای به مدل های مویِ جمع شده در بالا، دم اسبی و به طور کلی مدل های زنانه مو بسیار می آیند. البته به دلیل اندازه بزرگ گوشواره می توان آن را با موهای به پایین شانه شده نیز استفاده کرد و یا آنکه با استایل های روزمره و راحت،ستی خاص و چند وجهی را بوجود آورد.

حس مدرن، خاص و بازیگوشانه حلقه گوشواره حلقه ای می تواند به شدت استایل شما را جذاب تر و دلربا تر کند. برای آنکه ظاهری بسیار فریبنده، گرم و خواستنی داشته باشید حتماً یک گوشواره حلقه ای بسیار بزرگ را به گوش بیاندازید و اثرات شگفت انگیز این راه حل را به سرعت مشاهده کنید! گوشواره های حلقه ای با توجه به همین موضوعات همواره برای خانم ها جذاب بوده اند. تنها بایستی سبک خاص خودتان را در پوشیدن آنها پیدا کنید.

۲ گوشواره منگوله ای برای داشتن ظاهری با سبک خاص و سنت شکن

یکی دیگر از گوشواره های برتر امسال،انواع مختلف «گوشواره منگوله دار» است. گوشواره منگوله ای هم برای داشتن ظاهری کلاسیک و موقر مناسب است و هم برای داشتن تیپی سنت شکن و کولی وار. بعلاوه گستره متنوع مجموعه هایی که در بازار از این نوع گوشواره عرضه شده است به شما امکان می دهد تا کمی با مدل ها بازی کنید و تیپ مخصوص خودتان را سر و سامان دهید.

گوشواره های منگوله ای و کولی وار برای تیپ های بهاره و تابستانی بسیار مناسب هستند. پالت رنگی و طراحی جسورانه، این گوشواره را چنان خاص و افسونگر می سازد که هر خانمی دوست خواهد داشت بارها آن را به گوش بیاندازد؛ پوشیدن گوشواره منگوله ای همزمان آمیزه ای از حس شوخ طبعی و تجمل گرایی را القا می کند.

پوشیدن گوشواره های منگوله ای بسیار آسان و دیدن آنها بسیار دلنشین است. شما می توانید آنها را با لباس های روزمره، رسمی یا مجلسی خود ست کنید. طراحی این گوشواره به شما اجازه می دهد تا به هر کدام از لباس های دلخواه تان ردی از رنگ و همچنین طراوتی باورنکردنی را ببخشید.

اگر به دنبال تغییری اساسی در ظاهر خود هستید گوشواره منگوله ای برای شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود؛ برای داشتن تیپی کلاسیک، رنگی تیره از آنها را با یک کفش پاشنه بلند و لباسی چسبان امتحان کنید. به عکس برای داشتن تیپی راحت و روزمره، رنگی روشن از این گوشواره را با صندلی زیبا و یک شلوار جین به تن کنید. آزمایش شما در هر دو حالت حتماً تجربه موفقیت آمیز خواهد بود!

۳ گوشواره با گوی های دوتایی برای داشتن ظاهری کلاسیک

پوشیدن «گوشواره با دو گویِ» روی هم، شیوه ای پر ظرافت (و در عین حال به چشم آمدنی) برای نشان دادن عشق شما به گوشواره های ترند و به روز است. مزیت این گوشواره ها آن است که ظریف هستند و چندان در چشم نمی زنند؛ در عین حال آنها به قدری روی مد و جدید هستند که بتوانند در هر ظاهری موجب تغییری بنیادین شوند.

گوشواره طلا

این نوع از زیورآلات به تازگی بسیار رایج شده اند که دلیلی است مبنی بر اینکه چرا این مدل گوشواره با طرح های متداول دیگر تفاوت ایجاد کرده است. جفتِ گوی های گوشواره می تواند از جنس مروارید، طلا یا هر فلز گرانبها و ارزشمند دیگری باشد و آن را می توان در مجلس عروسی، ملاقات های کاری و مراسم های مجلل خانوادگی به گوش انداخت.

گوشواره با گوی های دوتایی را می توان با اغلب استایل ها و مدل های مو ست کرد. اگر موهای تان را به صورت جمع و به بالا می بندید این گوشواره به خوبی خود را نشان خواهد داد. اگر موهای تان را به صورت آزاد به روی شانه های خود می ریزید نیز می توانید از زیبایی و برازندگی گوشواره بهره مند شوید.

مدل های گوناگون گوشواره تنوع مناسبی را برای هماهنگی با استایل های مختلف در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از میان رنگ ها و اندازه های مختلف دست به انتخاب بزنید و گوشواره ای متناسب با شخصیت و کاراکتر خود را برگزینید. این گوشواره برای شما خاص ترین و منحصر به فردترین گوشواره خواهد بود و در عین حال هنگام پوشیدن آن از احساس اعتماد به نفس کاملی برخوردار هستید.

۴ گوشواره با قطعات بزرگِ الهام گرفته شده از هنر مدرن برای داشتن ظاهری هنری و چشمگیر

گاهی اوقات اینکه بتوانید در میان انبوه جمعیت به چشم بیایید،سخت و چالش برانگیز است.به خصوص اگر خانمی شاغل باشید که بایستی هر روز صبحِ زود و رأس ساعتی مشخص در محل کار خود حاضر شوید. اما خبر خوب ما برای شما این است: تغییری کوچک در مدل گوشواره هایتان می تواند دیده شدن شما را حتی در چنین شرایطی تضمین کند.

گوشواره های بزرگ هنری ممکن است در نگاه اول برای برخی از خانم ها کمی اغراق شده به نظر رسد. اما بایستی توجه داشت که نمای هنری و متفاوت این مدل گوشواره همواره هر نگاهی را به خود جلب می کند. بعلاوه با پوشیدن چنین گوشواره هایی دیگر نیازی به  فکر کردن درمورد لباس هایتان نخواهید داشت؛ این گوشواره ها خود به تنهایی آنقدر چشم نواز هستند که می توانند به هر لباس معمولی تان جلوه ای دوباره دهند و به آسانی تیپ های قدیمی شما را طراوتی تازه بخشند.

سعی کنید آنها را اغلب به مناسبت های فرهنگی خاص بپوشید: مراسم بزرگداشت افراد، سالگرد تأسیس شرکت و البته جشن های سراسری بهترین زمان برای استفاده از این گوشواره هستند. همچنین اگر آنقدر احساس اعتماد به نفس دارید که بتوانید زیورآلات چشمگیرِ این چنینی را در هر محیطی بپوشید، گوشواره هنری جهت استفاده طی زندگی روزمره نیز مناسب خواهد بود. هرچه باشد ما به عنوان یک زن دوست داریم ظاهرمان توسط زیورآلات زیبا، شیک و برازنده به هر ترتیبی بیشتر جلوه کند و نگاه تحسین آمیز دیگران متوجه ما گردد.

در نهایت بهترین توصیفی که می توان از گوشواره های هنری داشت کلماتِ هنرمندانه و جسارت آمیز است؛ پس در سفارش و خرید آنها درنگ نکنید.

 

عنوان
گوشواره های ترند
مقاله
گوشواره های ترند
خلاصه
گوشواره های حلقه ای به مدل های مویِ جمع شده در بالا، دم اسبی و به طور کلی مدل های زنانه مو بسیار می آیند. البته به دلیل اندازه بزرگ گوشواره می توان آن را با موهای به پایین شانه شده نیز استفاده کرد و یا آنکه با استایل های روزمره و راحت ستی خاص و چند وجهی را بوجود آورد.
نویسنده