به نظر شما هر نوع گوشواره ای برای لاله گوش ضخیم یا لاله گوش نازک مناسب است؟ لاله گوش ضخیم، یک ویژگی رایج است که می تواند یافتن انواع گوشواره مناسب را به یک چالش تبدیل کند. خوشبختانه، انواع مختلفی از گوشواره وجود دارد که برای لاله گوش ضخیم مناسب است.

گوشواره
نکته بسیار مهم قبل از توضیح، این است که لاله گوش ضخیم برای انسان، نقص و ایراد به شمار نمی آید.
پذیرش آنچه که دارید، به شما امکان می‌دهد راه‌حل‌هایی را که برای شما مفید هستند، انتخاب کنید و تلاش نمی کنید در جعبه ای قرار بگیرید که در آن جا نمی شوید.
اگر لاله گوش شما ضخیم است، بیشتر گوشواره‌های معمولی برای گوش شما مناسب نیست و گوش شما را تحریک می کند و تحت فشار قرار می دهد.

ما در این مقاله بهترین، خاص ترین و مد روز ترین گوشواره ها برای لاله گوش ضخیم را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱- گوشواره میخی با پشت گوشواره پروانه ای شکل

پشت گوشواره ای

گوشواره های میخی با پشت گوشواره های پروانه ای، برای هر نوع لاله گوش مناسب است و همیشه با این نوع گوشواره، احساس راحتی می کنید. پشت گوشواره پروانه ای، به شما این امکان را می دهند که محکم بودن گوشواره ها را به راحتی تنظیم کنید. همچنین به گوش های شما ظرافت خاصی می بخشد و لاله های ضخیم گوش شما را بسیار زیبا نشان می دهند و در عین حال، هیچ گونه احساس درد و فشار نخواهید داشت.
سطح صاف سایر انواع پشت گوشواره که با گوش شما در تماس است، تحریک پذیری آن را افزایش می‌دهد، اما مدل پروانه‌ای با این عیب مقابله کرده و از ناراحتی و فشار در این ناحیه جلوگیری می‌کند.

۲- گوشواره های بخیه ای

گوشواره های بخیه ای

اگر حداقل دو سوراخ در هر گوش دارید، گوشواره های بخیه ای، بهترین نوع گوشواره برای شما خواهد بود.

طول بلند زنجیر، این گوشواره ها را بسیار انعطاف پذیرتر و استفاده از آنها را راحت تر می کند و ظاهر خاصی به صورت شما می بخشد.

۳- گوشواره های قلاب دار

گوشواره طلا طرح نیم دایره

اگر لاله گوش شما ضخیم است، انتخاب از گوشواره هایی که دارای قفل قلاب دار هستند، بسیار مناسب است. این نوع گوشواره ها با سابقه ای طولانی که ریشه اولیه آن به انسان های اولیه بازمی گردد و در مجسمه های تاریخی و فرهنگ های مختلف دیده شده اند، برای افراد با لاله گوش ضخیم، مناسب خواهد بود.

این گوشواره ها به راحتی داخل سوراخ گوش می روند و از طرف دیگر بیرون می آیند. پس لازم نیست نگران سفت شدن و احساس ناراحتی در هنگام استفاده از آن باشید.
جنبه تاریخی این گوشواره ها، آنها را منحصر به فرد کرده و آن را گزینه ای عالی و راحت برای لاله گوش شما می کند، به خصوص اگر ضخیم باشد.

۴- گوشواره های حلقه ای

گوشواره حلقه با آویز ماه

نوع دیگری از گوشواره که با لاله گوش ضخیم، می توانید آن را امتحان کنید، گوشواره های حلقه ای هستند.
گوشواره های حلقه ای اشکال و اندازه های مختلفی دارند. حلقه‌هایی را با اشکال خیره‌کننده انتخاب کنید تا ظاهر منحصربه‌فردتری داشته باشید.

این نوع از گوشواره ها با فنر بسته می شوند و به راحتی لاله گوش شما را در آغوش می‌گیرد. به همین علت می تواند گزینه‌ ای ایده‌آل برای افرادی با لاله‌ گوش ضخیم باشد.

۵- همیشه استایل خود را ساده نگه دارید

گوشواره مغناطیسیاگر اهل گوشواره های میخی یا دکمه ای هستید، می توانید گوشواره های مغناطیسی را امتحان کنید.
گوشواره های آهنربایی نهایت راحتی را برای لاله های گوش ضخیم فراهم می کنند. از آنجایی که این گوشواره ها از آهنربا به جای پایه برای استفاده می کنند، هیچ گونه کشیدگی، افتادگی یا نیشگون گرفتن و حس ناخوشایند در ناحیه لاله گوش وجود ندارد.
همچنین اگر لاله گوش شما سوراخ ندارد، گوشواره های گیره ای نیز می توانند گزینه خوبی برای شما باشند. پس اگر لاله گوش ضخیم دارید، گوشواره های مغناطیسی بدون پایه گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

۶- گوشواره هایی با طراحی منحصر به فرد انتخاب کنید

گوشواره

گوشواره های دیگری که برای لاله های ضخیم گوش مناسب هستند، حلقه های فرانسوی، بخیه ای، قلاب دار و گوشواره های پشت اهرمی هستند.
گوشواره های قلاب فرانسوی، ظریف و سبک وزن بوده و برای لاله های گوش ضخیم مناسب هستند. گوشواره های قلاب فرانسوی با اشکال، اندازه ها و رنگ های متنوع، یکی از بهترین گزینه ها برای لاله گوش ضخیم است.

گوشواره های پشت اهرمی، دارای یک قلاب ثابت و یک پشت لولایی هستند که راحتی این گوشواره را تضمین کرده و از تحریک لاله گوش جلوگیری می کند.

نتیجه

گوشواره

اگر لاله گوش ضخیم دارید، باید گوشواره های خود را با دقت انتخاب کنید، زیرا اگر گوشواره ها خیلی کوچک یا تنگ باشند، به سرعت دچار درد و فشار در ناحیه گوش خواهید شد.

اما اگر به توصیه های بالا توجه کنید، لاله گوش شما علاوه بر زیبایی و ظرافت، سلامتی خود را حفظ خواهد کرد.

کالکشن کامل گوشواره در گالری ساعتچی، انتخاب را برای شما بسیار آسان کرده است. شما با مراجعه به آدرس saatchico.com می توانید به راحتی از انواع مدل گوشواره و سایر زیورآلات طلا دیدن فرمایید.

عنوان
انواع گوشواره برای لاله گوش ضخیم
مقاله
انواع گوشواره برای لاله گوش ضخیم
خلاصه
ما در این مقاله بهترین، خاص ترین و مد روز ترین گوشواره ها برای لاله گوش ضخیم را به شما معرفی خواهیم کرد