در بخش دوم مقاله به معرفی سری بعدی برترین دستبندهای سال ۲۰۱۸ خواهیم پرداخت تا مجموعه ده تایی مان با حضور پنج دستبند رویایی دیگر تکمیل گردد.

۶ ظرافت نقره ای

اگر می­خواهید به یکباره ظاهرتان به نحو چشمگیری زیباتر گردد و در هر مکانی به چشم بیاید، دستبند نقره  الهام بخش برای شما بهترین جواهر ممکن خواهد بود. این دستبند به خوبی با لباس های شما هماهنگ می شود و مکمل برازنده ای برای آنها خواهد بود؛ در آخر همه افراد از سلیقه و حس زیبایی شناسی منحصر به فردتان با خبر خواهند شد.

اکثر افرادی که دست به خرید آن می زنند نمای آن را با ست زیورآلاتی دیگری تکمیل می کنند. پس اجازه دهید تا خورشید طلایی پلاک دستبند درخشش بیشتری یابد! یک مدل چند لایه از انواع  النگو در حالیکه دستبند نقره ای شما را قاب گرفته اند یک ست فراموش نشدنی خواهد بود. شکیرا خواننده معروف پاپ برای این منظور، آن را همراه با زنجیری که به حلقه ازدواجش متصل بود به تن کرد .

 

۷ آزادی مردان

نقره ای مدل استیمپانک، آغازگر موج جدیدی از طراحی زیورآلات برای مردان بوده است. طراحی صفحه دستبند از انواع ساعت قدیمی الهام گرفته شده و در ساخت حلقه فلزی مچبند آن از نقره استرلینگ ۹۲۵ استفاده گردیده است.

این محصول دست ساز در شوهای امسال با جذابیت فوق العاده اش تمامی توجه ها را به خود معطوف داشت؛ همه ناظران، مدل پوشنده ی ساعت را با جانی دپ در نقش جک اسپارو در فیلم پر فروش دزدان دریایی کارئیب مقایسه می­کردند! هرچه باشد درنهایت امسال مردان توانستند بر قواعد تکراری طراحی دستبند چیره شوند و سبکی نو را در پوشش دستبند برای خود فراهم آورند. حالا دیگر محدودیت هایی همچون نپوشیدن دستبند با کت و شلوار یا پوشیدن آن بر یک دست و ساعت مچی بر دست دیگر به فراموشی سپرده شده اند؛ هر کس هر آنچه را که دوست دارد می پوشد. مردان نیز دیگر می توانند بگویند: آره، آزاد و راحتم!

لازم به ذکر است که حلقه تا اندازه ای حدود ۱ اینچ قابلیت تغییر دارد و خانم هایی که به این سبک زیورآلات علاقه دارند می توانند بدون هرگونه نگرانی برای سفارش و خرید دستبند اقدام کنند.

 

۸ یک بوهمی، همچون همیشه

دستبند طلا با دانه های کریستال سوارسکی برای مدت های طولانی جزء پرفروش ترین دستبندهای سال باقی ماند. خود دستبند از طلای ۱۸ عیار است اما روی  آن با نوعی فام صورتی آبکاری شده است تا بتواند حسِ لطافت و زنانه گی را با ظرافتی منحصر به فرد، به دیگران القا کند. دانه های کریستال سوارسکی از مدل شفق قطبی هستند و تلألو خاصی از رنگ ها را هنگام مقابله با نور می نمایند.

تا آنجایی که در خاطر تعقیب­ کنندگان دنیای مد هست، زیورِ پرطرفدار چند فصل اخیر اغلب مدل هایی در همین سبک دستبند بوهمی بوده است. به همین علت امسال نیز طراحان این دستبند را فراموش نکرده اند. تلفیقی از استیل رها و آزاد هیپی های دهه شصت با دلربایی و فریبندگی هالیوودی زیوری بی نظیر را به وجود آورده که نمونه ای مثال زدنی برای جواهرآلات مدرن است.

 

۹ آمیزه ای از هنر و زیبایی

دستبند متالیک درهم بافته ی نقره استرلینگ بر دستان شما ردی از برازندگی و تمایز را به جا می گذارد. تکنیکی که در ساخت این دستبند به کار گرفته شده (در هم بافته شدن نوارهای فلزی به شکل تار و پودهای متقاطع) آن را به یکی از بی نظیرترین نمونه های دستبند در نوع خود بدل می سازد. همچنین بستِ دستبند به شکل لولایی بوده و شما در هر حالتی می توانید این اطمینان را داشته باشید که کاملاً متناسب دستان تان خواهد بود.

نکته جالب توجه در مورد این محصول آن است که مردان نیز از آن استقبال جالب توجهی به عمل آورده اند؛ آنها متفق القولند که دستبند زنانه متالیک برای مردان نیز بسیار برازنده است. اگر این موضوع کاملاً فراگیر شود این دستبندها دیگر بیش از آنکه به دنیای مد تعلق داشته باشند تزئینی در زندگی روزانه تمامی افراد (چه مرد و چه زن) خواهند بود.

ترکیب چرم و نقره همواره جواب خود را به خوبی پس داده است. این ست برای تقریباً تمامی تیپ ها مناسب است. تنها اینکه به دلیل در هم بافته شدن نوارهای نقره، دستبند حجیم تر از شکل واقعی اش به نظر می رسد؛ پس بهتر است آن را با نوارهای نازک تر و یا ظریف تر چرمی هماهنگ کنید.

 

۱۰ این یک پرنده است!

و بالاخره به زیباترین دستبند سال ۲۰۱۸ می رسیم! این محصول بی همتا، دست ساز و متعلق به برند لانوین می باشد. وقتی شما این دستبن را به دست دارید کمال و عظمت موجودات اساطیری را در ذهن ها زنده می گردانید؛ گویی خود شما نیز پرنده ای در حالِ بال افراشتن هستید! یا آنکه پرنده ای زیبا بر دستان شما قرار گرفته است. هر چه باشد ظرافت، زیبایی، وقار و شکوه زنانه، همه و همه در این دستبند جمع شده اند. تنها کافی است آن را به تن کنید تا دستبند، نگاه تمامی اطرافیان تان را به تسخیر خود درآورد.

دستبند از انگشتان آغاز می شود، با انحنایی منحصر به فرد دور ساعد چرخیده و در نواحی بالایی آن به الگویی از طرحِ سر و بال یک پرنده ختم می گردد. هم بر پلاک پایین و هم بر طرح فوقانی دستبند سنگ های قیمتی منحصر به فردی کار شده است که درخشش آن را دوچندان می گرداند.شامل تک مروارید پائین در کنار برلیان های گردن و سر پرنده و همچنین سنگ های گرانیتی تیره رنگ بال ها.

این پرنده به شما رهایی و برازندگی مخصوص پرندگان را نیز هدیه خواهد کرد. هر کس که شما را ببیند قطعاً این موضوع را تصدیق خواهد نمود.

 

 

عنوان
ده دستبند برتر سال 2018 (بخش دوم)
مقاله
ده دستبند برتر سال 2018 (بخش دوم)
خلاصه
دستبند لانوین طراحی خود را از پرندگان بلند قامت و کشیده الهام گرفته است. دستبند از انگشتان آغاز می شود، با انحنایی منحصر به فرد دور ساعد چرخیده و در نواحی بالایی آن به الگویی از طرحِ سر و بال یک پرنده ختم می گردد.
نویسنده