|انگشتر | گوشواره | دستبند| گردنبند

دستگاه ها

گروه صنعتی ساعتچی با استفاده از مدرن ترین دستگاه های طراحی و ساخت زیورآلات فعالیت خود را با هدف درک نیازهای خاص مشتریان گرانقدر و توجه به خواست ایشان در طراحی و شکل و بافت و رنگ و نهایتا کیفیت ساخت طلا آغاز کرد و در طی این سالها سعی کرده خواسته های مشتریان را در تمام مراحل از طراحی دستی تا ساخت و پرداخت نهایی کار منعکس کند.

لیست دستگاه ها

التراسونیک ایتالیا ۳/۵ و ۵/۵ لیتر

حمام التراسونیک در واقع یک ظرف  فلزی است که مقداری آب داخل آن میباشد.دستگاه متصل به این ظرف امواج ماورای صوت ایجاد میکند .یکی از موارد استفاده از این حمام پخش ذرات داخل محلول و در نتیجه یکنواخت شدن محلول مورد نظر میباشد.

این امواج میتوانند پیوندهای بین تکه های کلوخه شده را بشکنند و باعث افزایش کیفیت محلول شوند. در واقع جدیدترین و حرفه ای ترین وسیله جهت پاک کردن تجهیزات حمام التراسونیک میباشد.از کاربردهای  دیگر این دستگاه میتوان به ضدعفونی کردن ، دگاز کردن HPLC ، هموژنایزر، شستشوی قطعات مختلف، انژکتورشوئی، تمیز کردن وسایل جراحی و طلاهای ظریف و اجسام در میکرون میتوان اشاره نمود..

موم زن ۲/۵ لیتر ایتالیا

برای تزریق موم داخل قالب لاستیک استفاده می شود، تنظیم دمای آن به صورت دیجیتالی بوده و تمامی مراحل کار بصورت اتوماتیک، دارای حافظه و آسانسور میباشد.

ساخت کشور ایتالیا است.

فرز رومیزی ۴۰ هزار دور ساخت کره

افرادی که در صنعت کار می‌کنند، به‌خوبی می‌دانند که صافی سطح در قطعات از چه اهمیت بالایی برخوردار است. در بسیاری از موارد، در اثر جوشکاری یا حتی برش‌کاری ممکن است پلیسه در قسمتهای حساس قطعه که قطر یا صافی سطح اهمیت دارد، باقی بماند و باعث کاهش یا عدم عملکرد قطعه مورد نظر بشود. یکی از کارآمدترین ابزار در چنین مواقعی فرز انگشتی است که با طراحی ظریفش قادر به از بین بردن ذرات اضافی از روی سطح مورد نظر است. به‌خصوص زمانی که سطح دارای انحنا است و از طریق ماشین‌کاری نمی‌توان صافی سطح موردنظر را ایجاد کرد. این محصول، فرز انگشتی (Silver) «سیلور» با مدل (GTP01A13) نام دارد. وزن این محصول ۰٫۲۵ کیلوگرم است و توان آن ۷ وات است. این محصول شامل ۸ سری جهت تمیزکاری، سمباده زنی و پولیش‌کاری است و دارای یک عدد کولت ۱۰ میلی‌متری است. سرعت گردش آزاد این محصول ۱۸۰۰۰ دور در دقیقه است و مناسب جهت انواع کارهای صنعتی است.

[jr_instagram id="2"]